Wpis z mikrobloga

Bez zbędnego gadania prezentuję KURS "JAK SIĘ WYBUDOWAĆ"! #budujzchaferem

- Marzysz o budowie domu i nie wiesz, jak zacząć?
- Szukasz działki, ale nie wiesz na co zwracać uwagę?

Ten kurs jest dla Ciebie :) Wszyscy, którzy obserwowali moje działania pod tagiem wiedzą o czym jest kurs więc bez rozwlekania się:

Informacja na blogu dotycząca kursu: https://blog.poradnik-budowlany.com/jak-znalezc-dzialke-pod-budowe/

Strona sprzedażowa: www.jaksiewybudowac.pl

Pod powyższymi linkami znajdziesz także:

- 20 minutowe omówienie zawartości kursu,
- Darmowe materiały video,
- Informacje o cenie i o dodatkowych materiałach (książka, narzędzia do prawidłowego wyboru działki oraz bonusowe filmy)

Szczegóły pod powyższymi linkami.

Uff, to były miesiące ciężkiej pracy.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za nieustające wsparcie i motywację do działania. Szczególnie dziekuję @gobi12, @SlodkoGorzki i @krzysztof114 za merytoryczne (i nie tylko!) wsparcie. Dziękuję wszystkim, który mieli przyjemność (lub nie ;) ) oglądania pierwszych, drugich i trzecich wersji filmu reklamowego i fragmentów mojego kursu.

Uff (raz jeszcze). Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowym wydarzeniem.

A teraz idę spać :)

Pozdrawiam serdecznie,
Sławek Zając
"Jak się wybudować i nie zwariować"

#budujzwykopem #budowadomu #dom #dzialka #chwalesie
  • 12
@chafer: Ja nie przecze ze merytorycznie tam cos jest nie tak, pewnie jest to super kurs. Tylko cholera naprawde zaskoczyla mnie cena, moze takie sa stawki w branzy i sie nie znam. No offence nie chce obrazic czy cos, po prostu sie zdziwilem jak pomyslalem ze za caly poradnik pewnie grubo ponad 1000zl musialbym wydac.
@Perlo: Tak źle nie będzie :) Na stronie www.jaksiewybudowac.pl napisałem, że osoby, które kupią ten kurs, otrzymają 50% zniżkę na kolejny. Myślę, że będą tylko 3 odcinki, a łączna cena będzie znacznie niższa niż 1000 złotych (brutto).

Ps Ustalenie odpowiedniej ceny za kurs było dla mnie bardzo trudne. Wydaje mi się, że dobrze wypośrodkowałem cenę, ale cóż - rynek pokaże czy miałem rację :)
@azmar: Myślałem o tym przygotowując ofertę. W końcu zrezygnowałem: cenę kursu obniżyłbym właściwie tylko o koszt przesyłki i wydrukowania materiałów.

Dlatego uwzględniłem tylko osoby, które już mają wydanie papierowe i nie potrzebują drugiego (dla nich cena jest obniżona o 10%, tzn. 30 zł brutto).
@chafer: Dobra robota, gratuluję ;]
Cena kursu faktycznie może być zaporowa dla osób niezdecydowanych na zakup działki (wybór pomiędzy blokiem a domem itp.). Natomiast Ci, którzy wiedzą, że grunt kupią, cena kursu jest niewielkim ułamkiem tego ile trzeba zapłacić za działkę.
chciaelm tylko dodac ze to w ogole nie ma zastosowania w najwiekszych miastach w kraju, bo jak chce sie kupic dzialke w miescie takim jak wroclaw, warszwa krakow poznac gdansk, plus w okolicy do 10 km, to wybor jest praktycznie znikomy. Wtedy patrzy sie po prostu na wymiary i dostep do mediow/drogi jak by sie bardziej grymasilo to nie bylo by co kupic.
@Perlo stawki jak stawki. Ja tu widzę że jest skok na kasę. Ludzie łatwo dostają spory kredyt to autor myśli, że tak samo łatwo wywalą kilka stówek na jakiś poradnik. W samych streszczeniach było sporo lania wody a niewiele konkretów, także w kursie cudów bym się nie spodziewał
@arbuz77: Skok na kasę to można zrobić organizując zbiórkę na seicento. :( Co do streszczenia: uczciwie przedstawiłem zawartość kursu. Nie ukrywam jego zawartości i pokazuję niektóre materiały właśnie po to, aby decyzja o zakupie kursu była podjęta na podstawie faktów, a nie obietnic.

Co do "lania wody" - cenna informacja, serio.