Wpis z mikrobloga

Gdy jeździłem po okolicy, przylgnął do mnie #pies wyglądający na porzuconego. Aktualnie jest wręcz dopchnięty kolanem do domu tymczasowego bo zarówno azyl, schronisko jak i ww. dom tymczasowy są już przepełnione. Nikt się po niego nie zgłosił i najprawdopodobniej nie zgłosi bo ma na szyi ślad po przywiązaniu jakąś zwykłą linką...
Może ktoś ma ochotę na #adopcjapsa lub przechowanie futrzaka? (okolice #bialystok ). U mnie w pełni zasłużył sobie na pomoc, ale niestety nie mam warunków żeby go przyjąć, więc chociaż zrobię mu reklamę ¯_(ツ)_/¯

Zwierz jest niemiłosiernie przytulaśny i lgnie do wszystkiego co żywe (to plus wygląd sugerują, że zapewne ma w sobie sporo krwi #goldenretriever ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Do tego pokazał, że potrafi naprawdę ładnie biegać (trasa 27km jeśli ktoś chce poczytać). Nie ma jeszcze nadanego imienia. Ja bym go nazwał "Ajaks" z racji osiągnięcia, a z tego co słyszałem w azylu najpewniej dostanie miano "Amor" z racji charakteru.

Wpis azylu na jego temat (FB)

#adopcjazwierzat #psy
Pobierz Aramil - Gdy jeździłem po okolicy, przylgnął do mnie #pies wyglądający na porzuconego...
źródło: comment_s34k5QslpQgSke12HAOzgUgtqcB2u6SU.jpg
  • 6
@Sam_w_domu: Trochę boję się robić znalezisko bo jeśli przekroczy oczekiwania to może zacząć się niekontrolowany spam.
A mój lokalny azyl jest w 90% kierowany przez jedną osobę, jak ją jeszcze zaspamują "zapaleni do pomocy, ale nie wiedzący jak" to może przynieść więcej złego niż dobrego.
@Aramil raczej chodzilo mi o to zeby zaspamowali Ciebie. Kup starter i niech dzwonia jak bedzie ktos zdecydowany to oddasz psiaka a w znalezisku napiszesz ze po sprawie i starter do kosza ¯_(ツ)_/¯