Wpis z mikrobloga

@MichaelBisping: Zdarzało mi się kilka razy się uświadomić. Ogólnie to postępowałem wtedy tak jak było w tutoriallu na necie. Znaczy pierwsze starałem się zapamiętywać sny, a potem robiłem "testy rzeczywistosci" na jawie - czyli np. liczenie palców u dłoni.
Sęk w tym, że niekoniecznie dawało mi to pełną władzę nad tym światem we śnie
Miałem problem by zacząć latać. Wymyśliłem w końcu sobie, że w CoD2(taka gra) dało się zbindować klawiszem
  • Odpowiedz
@MichaelBisping 5 lat temu praktykowalem i było spoko ale po dłuższym czasie zaczęła mi się mieszać rzeczywistość ze snem i nigdy nie ogarnialem czy to coś się wydarzyło czy nie. Ew może to przez sny po buchu, nwm, nie pomogę
  • Odpowiedz
@MichaelBisping: Miałem regularne świadome sny, prawie codziennie, szczególnie w czasach szkolnych. "Pomogła mi" bezsenność od dzieciństwa. Nauczyłem się przez przypadek, ponieważ często miałem koszmary i nauczyłem się wybudzania w dowolnym momencie snu. Potem coraz częściej uzyskiwałem świadomość podczas śnienia. Miałem możliwość kreacji snu. Nie była to nieskończona moc, ale mogłem sprawić, żeby jakiś obiekt w śnie się pojawił lub uzyskać jakieś "moce" typu latanie. Wspominam to bardzo dobrze. Jeszcze kilka lat
  • Odpowiedz