Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, doradźcie bo już psychicznie nie wytrzymam. Niby sytuacja nie jest tragiczna ale mam takiego doła psychicznego i nie mogę nikomu o tym powiedzieć żeby nie narobić sobie problemów.
Mianowicie, prowadzę swoją działalność i współpracuję z kilkoma firmami jako podwykonawca. Praca zza komputera. Problem polega na tym, że mam romans z właścicielką jednej z tych firm. Mam od niej największe pieniądze, jeżeli porównać to z innymi firmami. Ona ma męża, ja mam dziewczynę. Nie wiem jak z tym sobie poradzić. Nie chcę już oszukiwać dziewczyny, a nie chciałbym żeby się o tym dowiedziała. Będzie też pytać dlaczego zakończyłem współpracę, a z drugiej strony to jest naprawdę duża kasa bez której znacząco mi się w życiu finansowo pogorszy. Mam mętlik w głowie, #!$%@?łem się w ubiegły weekend, #!$%@?łem się weekend wcześniej. Przed chwilą byłem z nią umówiony u niej w biurze w sprawach służbowych i oczywiście uprawialiśmy seks na zapleczu. #!$%@?łem się w błędne koło i nie wiem jak teraz wyjść z tego z jajami.
#pracbaza #firma #seks #milosc #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 68
@AnonimoweMirkoWyznania: Właśnie tak kolego. WSZYSTKO w życiu jest dozwolone i to ty dokonujesz wyborów i bierzesz za nie ODPOWIEDZIALNOŚĆ. To się nazywa dorosłość. Zasady moralne są w pewnym sensie przestrogą, bo uczą nas, że chwilowa przyjemność w końcowym rozrachunku działa na naszą szkodę. Tak więc, jeżeli chcesz zakończyć ten pasus to weź to na klatę jak mężczyzna. Być może kochanka cię sprzeda, rzuci cię dziewczyna i zostaniesz bez kasy i z
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja pierniczę, pani prezes robi wszystko żeby Cię zadowolić, dosłownie WSZYSTKO i to na każdej płaszczyźnie (włącznie z biurkiem na zapleczu) współpracy a Ty jeszcze narzekasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak już poważniej. No #!$%@?łeś się. Masz w zasadzie trzy opcje.
Dalej w to brnąć, plątać się coraz bardziej, z jedne strony mieć plusy (seks i kasa) z drugiej, coraz bardziej sobie to blokować w