Wpis z mikrobloga

Marchewka byś się przynajmniej nie pogrążała i nie mówiła, że ktoś traci godność,lub zachowuje jak żul , bo grzebie w śmieciach. Wy byliście nudni jak flaki z olejem i teraz ta edycja, to pokazuje. Tamtym jest nudno, więc sobie sami organizują jakieś głupoty. Wasza edycja wiecznie narzekała, że nie macie fajek. Widzicie ? A ci ludzie z tej edycji przynajmniej jak nie mają co palić, to sobie radzą i nie pieprzą co chwilę, że fajek nie ma.
Przypomnijmy co zrobiła Angela, Decybel, Igor, Łukasz po alko. Przypomnijmy jak wszyscy poszliście się kąpać podczas imprezy :)
Tutaj coś się dzieje i przynajmniej są za to wynagradzani.

#bigbrother
Hogataa26 - Marchewka byś się przynajmniej nie pogrążała i nie mówiła, że ktoś traci ...

źródło: comment_sUjQ4bSXJLi6XtIdXOvEm34ofgOsDmgU.jpg

Pobierz
  • 25
@marek-kurek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skullangell: ma głos jaki ma :) to nie ma nic do tego.
@Jasmonowayy: otóż to, nie wiem jak można tej edycji zarzucać coś takiego, wiedząc że u nich nie było lepiej
@nipanimaju: ta edycja ma chyba mniejsza oglądalność jeżeli chodzi o tv. Właśnie, bo poznali ten format już wcześniej i wiedza jakich błędów nie popełniać.
@Hogataa26: do pewnego momentu od wyjścia z programu sądziłem, że Marchewka jest mądrzejsza, ale się myliłem. Niech się zastanowi co ona sobą zaprezentowała. Najbardziej bawi mnie to, jak niektórzy z tamtej edycji uważają się za niewiadomo kogo. A najlepsze są relacje Marleny, która nawet się słowem nie odezwie tylko zrobi zbliżenie na wary albo cyce xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Hogataa26: bo oni od początku wszyscy zyli w przekonaniu, że ich edycja będzie najlepsza i najważniejsza bo " 1jest zawsze najlepsza" o czym niejednokrotnie mówili między sobą jeszcze w programie. Teraz im gul skacze. 1 edycja była spoko dopiero jak juz połowa osób odeszła między innymi Marchewka która według mnie nic nie wnosila. Jeżeli chodzi o patologiczne zachowania to tam też było ich całkiem sporo xD
@Hogataa26: jprl brawo (klaska)! Wyciągnęłaś jedna relacje z wielu i teraz się jarasz, że po mnie jedziesz xd to był tylko i wyłącznie przytyk do Pana reportera, który pociągnęłam dalej, bo napisał, że w tej edycji nie ma nikogo związanego z mediami, jak wcześniej. Czemu nie pokazalas więcej? Albo wcześniejszych relacji w których mówiłam, że jaram się ta osoba czy tamta, że zajebiste akcja? Brawo, jeszcze raz brawo za Twoja czujność
@Hogataa26: ooo widzę, że przeczytałaś mój komentarz xd jesteś jak Gosia O. Powiedz coś złego na Łukasza, to homofobia! Xd napisałam durny komentarz, których nie zabronisz mi pisać, że Igosiowi będzie smutno, bo mówił codziennie o Madzi, co jest prawdą, ale od razu trzeba było odebrać to za ból doopy xd laska, o ile nią jesteś, jesteś zajebiste :D No kierwa nadajesz do do duetu z Gosią xd
@Bzium13: haha kto chce zobaczyć Twoje insta to widzi co pisałaś i dodawałas tam. Ja zmanipulowalam, to co jest na screenie? Nie. To są Twoje słowa. Pojechałaś po uczestnikach, więc teraz nie wypieraj się rękami i nogami, że tego nie zrobiłaś :) lubiłam Cię jak byłaś w programie, ale okazujesz się być inna osoba. Jak to nie? A kto napisał, że godność straciła część uczestników? Ja? Haha.

Tee panna, ale ostatni
@Hogataa26: tego skrina nie, ale dalej się rozpisałam, o co mi chodzi, dla takich właśnie osób, jak Ty :P I weź mi nie wytykaj, że ja pojechałam po uczestnikach, jak 99% z was tutaj to robi xd