Wpis z mikrobloga

Marchewka byś się przynajmniej nie pogrążała i nie mówiła, że ktoś traci godność,lub zachowuje jak żul , bo grzebie w śmieciach. Wy byliście nudni jak flaki z olejem i teraz ta edycja, to pokazuje. Tamtym jest nudno, więc sobie sami organizują jakieś głupoty. Wasza edycja wiecznie narzekała, że nie macie fajek. Widzicie ? A ci ludzie z tej edycji przynajmniej jak nie mają co palić, to sobie radzą i nie pieprzą co chwilę, że fajek nie ma.
Przypomnijmy co zrobiła Angela, Decybel, Igor, Łukasz po alko. Przypomnijmy jak wszyscy poszliście się kąpać podczas imprezy :)
Tutaj coś się dzieje i przynajmniej są za to wynagradzani.

#bigbrother
Hogataa26 - Marchewka byś się przynajmniej nie pogrążała i nie mówiła, że ktoś traci ...

źródło: comment_sUjQ4bSXJLi6XtIdXOvEm34ofgOsDmgU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hogataa26: zaplusowalam Cię za pamięć o mnie. Jednak nie jest tak, jak niektórzy piszą, że o mnie się nie pamięta, skoro skriny i komentarze się pojawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bzium13: czyli to ja napisałam, że niektórzy z nich stracili godność i jak żule szukali po śmieciach? Mhm. No tak, Ty nic takiego nie napisałaś. Wiesz co innego jakbyś napisała "sorry, nie powinnam tego pisać" i tyle. A nie, że Ty się wypierasz czegos.

Poza tym my na wykopie nie jesteśmy byłymi uczestnikami BB, my oceniamy zachowanie ludzi. Za to wy tam byliście i teraz płacz, bo Gośka Ohme coś
  • Odpowiedz
@Hogataa26: dziewczyno ogar! Ja napisał, ale w dalszej części mojej relacji jest wytłumaczone dlaczego tak napisałam. Nie chodziło o tych uczestników strikte, tylko o ten artykuł... I tu jest pies pogrzebany. My nie mamy prawa nic od siebie napisać, nic skomentować, bo to oznacza, że mamy ból dupy... Dokładnie ta sama sytuacja, co z Łukaszem, cokolwiek na niego nie powiesz, to jesteś homofobem... Ja nie jestem już osoba związana z
  • Odpowiedz
@Bzium13: wiesz jeżeli chodzi o Gessler, to ja nawet nie widziałam że kogoś oznaczylas, więc nie dopisuj. Ja się odniosłam do tego, co napisalas w tym ss co tutaj wstawiłam. Ok, odniosłas się do reportera i artykułu, ale napisałaś o UCZESTNIKACH. Skoro nie chciałaś nic złego powiedzieć, to czemu napisałaś to w tych słowach? O zulach u godności?
  • Odpowiedz
@Hogataa26: no pojechałam może za mocno, w emocjach i na wqrwie, bo nie lubię takich reporterków, ale jakby w dalszej części wytłumaczyłam, o co mi chodzi. Nie ukrywam, że mogło to źle zabrzmieć i źle zostać odebrane (i jak widać zostało), ale co ja na to poradzę, tym bardziej, że gwiazdą nie jestem, nie byłam i nie będę (od początku w wywiadach o tym wspominałam, że nie widzę się w
  • Odpowiedz