Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad rzuceniem tej logistyki w #!$%@?, powrocie do domu i złożeniu aplikacji do policji. Mam w głowie taki mindfuck, że totalnie nie wiem co robić. Wczoraj #!$%@?łem 4 paki na rokse po nieudanej randce z typiarką z tindera. Jest zemną źle?
#tinder #studbaza #roksa
  • 91
  • Odpowiedz
@lastro: Aktualnie nie ćwiczę od miesiąca. Ale jak trenowałem to
Poniedziałek- Klatka Góra + Biceps + Triceps
Wtorek Plecy
Środa Barki + przedramie
Czwartek Nogi
Piątek Klatka dół + Biceps
  • Odpowiedz
Po szkole, nie po okresie przygotowawczym. Tyle tez zarobisz w biedronce. Przez 2,3 lata nie wyjdziesz z patrolu, duzo odpowiedzialności jak na taką pensję. Swieta, weekendy nocki na chodzie i praca ktora nie wyglada jak w11
  • Odpowiedz
Diety nie trzymałem, nie odmawiałem sobie pizzy raz na jakiś czas i w weekendy wlatywało czasem jakieś piwko i ciperki do oglądania premier league. Także przykładu zemnie nie bierz, raczej bardziej gen do łap mam.


@dge22: A białko liczyłeś?
  • Odpowiedz
@lastro: W dietę, liczenie kalorii itd bawiłem się ostatni raz w drugiej klasie technikum, 2 lata temu. Robiłem sobie wtedy rano kurczaka z ryżem do szkoły i jadłem na polskim XD Potem stwierdziłem, że mi się nie chce
  • Odpowiedz
@NajlepszyPolak: No to chyba nie jest tak źle w tym patrolu interwencyjnym. Zawsze coś się dzieje, nie możesz narzekać na nudę.
@wybur: W sensie? No była naprawdę miła, wiedziała co ma robić. Była niewiele starsza ode mnie i polecam ją każdemu.
  • Odpowiedz
@dge22 Ona z wwa? Ja się boje zarazić czymś. Byłem kiedyś na zawaleniu konia przez Chinki i było spooo ale bałem się mocno Ze coś złapie
  • Odpowiedz
@lastro: Teraz jak mieszkam sam w Szczecinie, to chodzę do restauracji na obiady, bo tanio wychodzi. Nie trzymam diety jeśli o to Ci chodzi i siłownia to obecnie ostatnia rzecz o której myślę.
  • Odpowiedz