Wpis z mikrobloga

Czytam te wypociny Mentzena i jedno wielkie xD

104. Możliwość uzależnienia rozwodu od zgody biskupa diecezjalnego - no pomijając to, że towarzysz Mentzen najwyraźniej nie rucha (i przez to nie wie, że prawo kanoniczne dopuszcza zawarcie osobno ślubu kościelnego i cywilnego) i wyłącza z możliwości złożenia tego oświadczenia katolików zawierających ślub niekonkordatowy to najwyraźniej nie wie, że państwo nie może ot tak sobie nałożyc na Kościół katolicki obowiązku procedowania jakichś zgód z dupy do mordy.

Braku równouprawnienia innych związków wyznaniowych czy odpowiedzi na pytanie "a co, jak się strony pooszukują albo zmienią wyznanie" pomijam, bo nie oczekujmy od Mentzena za wiele myślenia.

61. W ogóle zła nazwa, to była zasada OWOCÓW zatrutego drzewa, ale jak wyżej: nie oczekujmy od Mentzena za wiele myślenia.

52. Deregulacja zawodu adwokata i 49. radcy prawnego: xD, nie bardzo kuma jak sie dochodzi od zawodu, ani czym jest to przymiot nieskazitelnego charakteru (ujmując rzecz oględnie: jak chlejesz wyczynowo i bywasz na #!$%@? to nie masz go), myli się (np. w ustawie o radcach #!$%@? o egzaminie notarialnym - oh shit, ctrl+f go zdradził) i do tego sobie przeczy (raz #!$%@? o 21 rż, raz o pełnoletniości... matołek). Ogólnie, mokry sen absolwentów kierunków typu gówno (administracji np.)

Co ciekawe, ta korwinidyczna zbieranina nie postuluje deregulacji zawodu lekarza albo dochodzenia do uprawnień typu SEP - ciekawe czemu, czyżby głupole jednak rozumiały, że niektórych rzeczy nie da sie nauczyć na sucho? Nie poruszają też np. możłiwości zaoczneog uzyskania tytułu technika, ale #!$%@?, adwokaturę trzeba zderegulować bo przeciez taki jeden z drugim pryszczol mentzenowski wejdzie na forumprawne.pl i może tynkowac.

#polityka #konfederacja

ten post będzie wrzucany codziennie do ciszy wyborczej, możesz zczarnolistować #merytorycznymentzen żeby go nie widzieć.

może będe go rozbudowywał o oranie kolejnych gówien, a morze Bałtyckie.
  • 22
  • Odpowiedz
jedno wielkie xD to twój stary chyba. Niektóre pomysły dobre, a ty wrzucasz trzy i rechoczesz


@ImperatorPL: za każdy taki rechot ma 60 kopiejek/szelki. Żadna praca nie hańbi! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no pomijając to, że towarzysz Mentzen najwyraźniej nie rucha

@hehenuanek: merytoryka jak się patrzy. Szkoda tracić czasu, sam sobie wystawiłeś dobry powód by z Tobą poważnie nie dyskutować.
  • Odpowiedz
merytoryka jak się patrzy.


@sorek: Dalej masz merytorycznie. To co? Nie umiesz?

sam sobie wystawiłeś dobry powód by z Tobą poważnie nie dyskutować.


@sorek: Raczej wymówkę miękkim fajkom z Konfy, którzy mentzenowego bredzenia nie umieją obronić.
  • Odpowiedz
Choćby 93, 57, 48, 61, 63.


@ImperatorPL: Uzasadnienia już nie sklecił, ale lecimy:

48:

Art. 3. W ustawie z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. 1985 Nr 14 poz. 60 z późniejszymi zmianami) w art. 40 po ust. 14b wprowadza się ust. 14c o następującej treści: ,,14c. Przepisów ust. 1 i ust. 3 nie stosuje się do prowadzenia handlu obwoźnego, tj. naręcznego, prowadzonego z wszelkich ruchomych obiektów,
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Może przedstaw swoje pomysły na państwo, to też się pośmiejemy. Bez urazy, ale nie ma u Ciebie za grosz obiektywizmu i na wszystko znajdziesz "haka", byle tylko udowodnić, że Twoja racja jest najtwojsza. Nie wierzę, że absolutnie ŻADEN pomysł z tej przedstawionej setki do Ciebie nie trafił.
  • Odpowiedz
Ale jak ja mam się do czegokolwiek odnosić, skoro Ty już uznałeś wszystko za bzdury i nie dajesz jakiegokolwiek pola do dyskusji?


@Hedage: Wykazując jakie to są świetne zmiany, żeby smarkacz bez szkoły mógł prowadzić sprawy rozwodowe (projekt nr 52) albo w jaki sposób wydłużenie pracy nad protokołem usprawni procesy sądowe (nr 67).

Nie będe w imię politycznej poprawności twierdził, że głupota może nie jest taka głupia.
  • Odpowiedz
Jesteś w stanie obiektywnie wskazać przynajmniej 5 ustaw, z którymi się w pełni zgadzasz?


@Hedage: Mentzen nie napisał żadnego składnego projektu ustawy, to z czym mamsię zgodzić?

Czyli, jak rozumiem - nie umiesz bronić tego "wspaniałego" projektu politycznego zwanego Konfą, tak?
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Ale ja nie mam czego bronić, bo Ty ich z góry skreśliłeś i cokolwiek nie powiem to Ty wychodzisz z pozycji jak by mnie tu zagiąć i udowodnić, że to ja się mylę. Jak mówiłem, nie chcę się kopać z koniem, bo to strata czasu i energii - dyskusja ma sens wtedy, kiedy obie strony wykazują jakąś chęć zmiany swojego myślenia, a Ty go nie zmienisz, choćbym Ci zmienił wodę
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Ani mnie ziębią, ani grzeją, bo mi najbardziej zależy na gospodarce, ale nie da się nie dostrzec pewnych plusów w jednym i drugim.

52 - wciąż będzie trzeba zdać egzamin, więc to nie tak, że byle głąb sobie pójdzie i zda egzamin, a nawet jak zda, to jak będzie ciągle przegrywać swoje sprawy, to nikt nie będzie chciał korzystać z jego usług i wyleci z rynku. Chodzi po prostu o
H.....e - @hehenuanek: Ani mnie ziębią, ani grzeją, bo mi najbardziej zależy na gospo...
  • Odpowiedz
67 - może i się czas wydłuży


@Hedage: Tu nie trzeba mieć wielkiej inteligencji by wiedzieć, że jak sie notuje w czasie trwania rozprawy to wyjdzie mniej czasu niż jak się na niej siedzi a notuje dopiero po niej, oglądając nagranie.

jak będzie ciągle przegrywać swoje sprawy, to nikt nie będzie chciał korzystać z jego usług i wyleci z rynku.


@Hedage: Pocieszy to wszystkich, którym zdąży taki głąb rozwalić firmę
  • Odpowiedz
Generalnie na stronie https://100ustawmentzena.pl masz treść wszystkich projektów, razem z uzasadnieniem. Mam wrażenie, że tych uzasadnień nawet nie czytałeś, tylko powtarzasz to, co ktoś gdzieś napisał (bo już te wytykanie kopiuj/wklej i nieskazitelny charakter to widziałem przynajmniej kilka razy na Wykopie)


@Hedage: Przecież geniuszu przy części projektów dałem cytat z nich. Uzasadnienai też oceniłem - negatywnie, bo autorzy tych wypocin nie wiedza, jak te uzasadnienia powinny być pisane...
  • Odpowiedz