Wpis z mikrobloga

  • 107
Znacie takie małe mieściny gdzie nic się nie dzieje ale tylko przez to że lokalna władza jest zwyczajnie do dupy i zamiast pomaga (albo przynajmniej nie przeszkadzać) oczywiście robi pod górkę.

Mój kumpel samemu zaczął organizować koncert. sam występuje mama ze znajomych którzy siedzą w światku muzycznym więc udało mu się załatwić nagłośnienie pół darmo, wykonawców, miejsce i i pełno lokalnych sponsorów. Wiecie zwyczajna zasada grosz do grosza by w ogóle coś powstało.

Cholera udało się, pierwszy raz od dawna władze miasta nie przeszkadzały i udało się coś zrobić.

Lokalna gazeta zrobiła artykuł, parę firm zaoferowało jakieś przedmioty na konkursy, nasza koleżanka zrobiła logo i plakaty a ja zrobiłem od siebie serię breloków na konkurs z logiem imprezy która mam nadzieję stanie się cykliczną.

Da się, naprawdę Da się wielokrotnie wystarczy żeby tylko nikt nie przeszkadzał.

Miłego Mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dziendobry #rozkminkrzaka #czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_wTkMpHGVlKE8R8ZzrDvW6sfICYaESv6j.jpg
  • 6
Sorry za masę błędów we wpisie, pisałem z samego rana poprzez mówienie do mikrofonu i wyszło jak wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)
Da się, naprawdę Da się wielokrotnie wystarczy żeby tylko nikt nie przeszkadzał.


@bkwas: wystarczy mieć twardy łeb żeby bić ciągle w mur lokalnych władz i wybić w nim choć małą szparę