Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że ja mam osobiście jakieś dziwne odczucia co do tej edycji. Niby ludzie bardziej zgrani, niby bardziej kreatywni, ale jak dla mnie momentami o wiele bardziej sztuczni niż poprzednia ekipa. Widać, że oglądali poprzednią edycję, wiedzą co się sprzedaje i próbują tym grać. Tamci byli może momentami nudniejsi, ale jak dla mnie bardziej prawdziwi. Ci są na 150%,ale ja w tym wyczuwam jakiś fałsz.
#bigbrother
  • 11
  • Odpowiedz
@Zabajka: właśnie też mam jakieś mieszane uczucia, przedchwilą Sławina tekst "musimy produkcji jakoś pomóc" miał na myśli że musi się coś 'fajnego' dziać w secret roomie. I tak samo reżyserka pełną parą najpierw zawołali Ole powiedzieli jej co ma nagadać Sławinie i ustalili, że jak on to powie to dostaną prezent
  • Odpowiedz
@Zabajka: albo nawet teraz Sławina z Niemką mówią, że mogą spać w secret roomie itd zeby mieli co zmontowac tylko zeby ich na razie do ludzi wypuscic.
  • Odpowiedz
@arczyk: No i dla mnie takie wstawki są żenujące. Któraś z sióstr też teraz mówiła, że muszą dobrze do kamer tańczyć żeby było co zmontować.
  • Odpowiedz
@Bb_2019: No właśnie dla mnie #!$%@? był prawdziwie #!$%@?ący, Radek i Igor prawdziwie prawdziwi jakkolwiek by to nie brzmiało i nawet romans Madzi i Olka nie był dla mnie żadną ustawką tylko się po prostu zadział. A ty wyczuwam mnóstwo gry pod kamery. A jakoś namiętnie tego nie śledzę a i tak mi się rzuca w oczy sztuczność.
  • Odpowiedz
@Zabajka: ja zaglądam na stream czasami ale też niestety rzuca mi się to w oczy. Niby fajnie, że są tak zgrani, mają dużo pomysłów ale niestety widać w tym, że jest to robione pod kamery, oglądali poprzednią edycję i wiedzą co się sprzedaje. Radka i Igora oglądało się z przyjemnością, widać było że jest to prawdziwe. Na romans Madzi i Olka też się fajnie patrzyło, mimo mojej początkowej niechęci do
  • Odpowiedz
@Bb_2019: No właśnie nawet ten romans był dla mnie fajny w odbiorze. Taka komedia romantyczna z elementami #!$%@?. Pomijam to, co się teraz u nich dzieje, bo w moim odczuciu już się wypaliło. Ale wtedy oglądało się to fajnie.
  • Odpowiedz