Wpis z mikrobloga

która ma tak c-----y program, że musi szczuć cycem żeby dostać głos xD


Jaki Karzeł? Ja za peło jestem, a nie jakimiś karłami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Zgadzam się, peło ma taki program, że nikt nie ma takiego programu jaki peło ma program. Superprogram można by rzec, nikt mu nie dorówna.
  • Odpowiedz
@wioslarz-umyslow: Dlatego tak zostanie czy to z konfederacją, pisem czy PO. Co lepsze, Korwin i jego partie od przeszło 11 lat na wykopie są na topie, nadal nie przedstawili realnego planu i wyliczeń swoich WOLNOŚCIOWYCH postulatów typu likwidacja podatków, NFZ itd.

Chyba za mało czasu mają. Naprawdę podziwiam wyznawców albo to są generacje nastolatków, które co 4-5 lat w zaleznosci od wyborow dalej lapia sie na tego baita i sam
  • Odpowiedz
@XpedobearX: dziwne podejście. Z jednej strony przyznajesz rację, że programy nie są takie istotne bo nie są realizowane, ale jak ktoś takiego nie ma i to z najdrobniejszymi szczegółami to „podziwiasz wyznawców”. Polecam poskładać do kupy swoje poglądy, żeby choć cień logiki je spajał.
  • Odpowiedz
Polecam poskładać do kupy swoje poglądy, żeby choć cień logiki je spajał.


@wioslarz-umyslow: Jeśli ktoś chce robić rewolucję od X lat i to nie wychodzi to można w końcu wpaść na pomysł przekonania, prawda? Chyba, że lubisz takie odgrzewanie kotletów, a nuż kiedyś się uda.

Już jeden od nich z partii miał robić wyliczenia, niestety chyba mu się zapomniało. Bodajże Wilk.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Ciężko jest przekonać beton ciągle manipulowany przez media, tym bardziej że ten najtwardszy beton nie chce bądź nie potrafi korzystać z innych źródeł jak TV/prasa. Oczywiście występują skrajni idioci, którzy wszystkimi siłami bronią starego układu albo #60groszyzawpis ale takich to najlepiej ignorować i z nimi nie dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki jakiś jeden tu się zapodział z tego co widziałem, on twierdzi
  • Odpowiedz
@WaveCreator

Nie ma kobiet - hurr durr szowinizm, dyskryminacja, f-----m

Są kobiety - hurr durr szczucie cycem, szczucie dupom

W tym kraju to nic tylko wziąć sznur i się powiesić.
  • Odpowiedz
Ciężko jest przekonać beton ciągle manipulowany przez media


@Pimenista: Przekonać na co? Na Korwina? Niech serio ktoś rozsądny weźmie się politykę wolnościowo-prawicową (taką serio, a nie konserwatyzm wolnościowy - czyt. dopóki ja ci pozwolę to jesteś wolny), a Pana Janusza już schowa do szafy bo nadal to będzie pośmiewisko.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Poza JKM przecież jest paru rozsądnych ludzi i co ? Był Gwiazdowski i zniknął. Dopóki ludzie będą się zrażać czymś mało istotnym w porównaniu ze sprawami gospodarczymi to nic z tego nie będzie. Przyjdzie taki pisowiec albo peowiec jeden z drugim i powie że nie ma sensu głosować na małe partie bo to nic nie da, bo nie mają siły coś zmienić, albo że to jacyś agenci xD
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Tak więc na tą chwilę nie widzę innej opcji: albo zagłosować na tą zbieranine JKMa albo oddać nieważny głos. Musiałbym sumienia nie mieć żeby na kogoś z tych bydlaków dotychczasowych oddac głos.
  • Odpowiedz