Wpis z mikrobloga

@psychoACID: Zwykle idzie się najpierw do dobrego psychiatry żeby wykluczyć chorobę psychiczną, a potem na konsultacje do dobrego terapeuty. Jak trafisz dobrze, to powiedzą Ci czy potrzebujesz ich helpa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waltz: robiłem test 16 personalites, co ma moja osobowość do zaburzenia? Jestem neurotyczny ale to nie przez to uwierz, zawsze się zastanawiałem co jest ze mną nie tak aż w końcu niedawno dowiedziałem się o tym zaburzeniu i wszystkie symptomy pasują
  • Odpowiedz
@psychoACID: Bez specjalistycznej wiedzy profesjonalnego psychiatry lub psychoterapeuty nie jesteś w stanie usłyszeć prawidłowej diagnozy. Równie dobrze może to być lęk społeczny, nieśmiałość, HSP, depresja czy jeszcze coś innego. W każdym razie, trzymam kciuki za wykonanie pierwszego, być może najważniejszego kroku w swoim życiu.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Waltz: Z ogromnym szacunkiem jaki do Ciebie mam Waltz za pomoc i polecenie chyba najbardziej genialnego psychiatrę z jakim miałem do czynienia co do MMPI nie mogę się z Tobą zgodzić. Prosty przykład. Wersja polska pytanie: Gdy widzę jak ktoś kopie psa jest mi smutno(Tak, Nie, Nie wiem). I pytanie do osoby robiącej test co teraz bo przecież to wszystko zależy od kontekstu. Pitbul zagryzający dziecko kopany w żebra nie jest
  • Odpowiedz
@psychoACID: Prywatnie ale da się też na NFZ w Poradni Zdrowia Psychicznego, to zależy od miasta ale w pełnej wersji to chyba z ponad 500 pytań i prywatnie kwoty wahają się od 100zł do 300zł coś w tym stylu, ale moja osobista opinia i badania jednoznacznie wskazują, że wykonywanie takiego testu jest podobne do psychotestu z "Bravo", które pamiętam z młodych lat. Ogólnie test wykonuje zazwyczaj psycholog i trwa to godzinkę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icebreaker29: mordo ale ja jestem niemal pewien że mam odobiwosc unukajaca WSZYSTKIE symptomy sie zgadzają, fobia spolecxna tez mi mocno ostatnio wjechala zwlaszcza przyb zmianie szkoły, do dzisiaj sie stresuje
  • Odpowiedz