Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim!

Cieszymy się, że nasze rozdajo cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, niemniej jednak nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Spośród puli plusujących najwięcej szczęścia (a właściwie on jedyny) miał @Avlu i to do niego powędruje zestaw startowy widoczny na zdjęciu (ʘʘ) Życzymy udanego warzenia i czekamy na obiecaną relację :3

Dodatkowo przypominamy o wciąż działających kodach rabatowych dających 20% zniżki na wybrany zestaw startowy (Jestem Piwowarem i Twój Browar Domowy). Hasła to kolejno "WYKOPJP" i WYKOPTB".

Chcemy także poinformować, że od dzisiaj rabatujemy (o 20%) nasz najlepszy i już mocno profesjonalny sprzęt do warzenia piwa w domowych warunkach, czyli Grainfather. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Korzystając z okazji - czy są tu fani piwa z #nysa ? Jeśli tak, to zapraszamy na Nysa Craft Beer Festival, na którym będziemy wystawcami. Chętnie odpowiemy na wasze pytania osobiście i podzielimy się naszą wiedzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. W komentarzach wspominaliście często, że produkujecie wina - jeśli chodzi o te trunki, to też posiadamy sporą ofertę drożdży i sprzętów które pomogą udoskonalić wasze domowe winiarnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#piwowarstwo #piwo #twojbrowar
Pobierz twojbrowarpl - Dzień dobry wszystkim! 

Cieszymy się, że nasze rozdajo cieszyło się...
źródło: comment_JBl7WdgybhdBxwT7UDrgWkW4zWXvfJYv.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@twojbrowarpl: Cześć!
Bardzo się cieszę z wygranej, tym bardziej że do tej pory nigdy nic nie wygrałem :)

Z piwem miałem doczynienia 8 lat temu, kilka ton slodu przeszło przez moje ręce. Myślę że w przyszły weekend będę miał okazję zacząć domowe piwo. Trzymajcie kciuki żeby pierwsza warka się udala :) Jak dojdzie zestaw to się pochwalę.