Wpis z mikrobloga

Pozytywna historia aby ten dzień był jeszcze piękniejszy: historia miała miejsce podczas służby mojego niebieskiego. W środku nocy dostał telefon od ochroniarza z podległej jednostki wojskowej.
- Panie P. zrobiłem obchód i w jednej rurze utknął #kot
- Aha...
- Próbowaliśmy go wyciągnąć ale się nie da. Trzeba by tą rurę przeciąć. No i chciałem zapytać czy może nie chciałby pan pomóc temu kotu?
- Jasne, zaraz wyślę do was straż pożarną.
Tak więc wojskowa straż pożarna pojechała w środku nocy do uwięzionego #kitku (oczywiście na sygnałach), specjalnymi narzędziami przecięli rurę i wyciągnęli z niej małego kotka. Sytuacja wydarzyła się kilka dni temu, najpierw chcieliśmy maluchowi znaleźć nowy dom, ale ostatecznie został w stróżówce ochroniarzy, gdzie ma się bardzo dobrze i gdzie nigdy nie będzie już sam () #czujedobrzeczlowiek
Pani_Kikitku - Pozytywna historia aby ten dzień był jeszcze piękniejszy: historia mia...

źródło: comment_NELPCozIqyfLCFZoE2QWlVhJowIE2ULF.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Niby tak, ale chodziło mi o fakt, że kolega napisał po co na sygnałach skoro to TYLKO kot.


@bedist Bo to tylko kot w rurze. To nie płonący wieżowiec, to nie katastrofa ekologiczna - to tylko kot w rurze.

Mam nie kupować mięsa, i myślisz, że to coś da? XD.


@bedist mozesz np nie być hipokrytą nie pisać że życie zwierząt jest więcej warte albo że do niezagrożonego kota trzeba
  • Odpowiedz
Jakbyś nie miała co z nim zrobić znam wietnamczyka, mówi że ma myszy w knajpie i kot przyda się. Już chyba z 4 tam zawiozłem, plaga z tymi myszakami.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kraglapyrka: Ale co ty mówisz, skoro pisałem prędzej o tej śmiesznej ideologii nie kupowania mięsa, co to da jeśli ja przestanę kupować mięso? To tak jakbym przestał kupować telefony samsunga i liczył, że samsung upadnie lub coś zmieni w swojej polityce. To bez sensu, nie wiem, co to za porównania - ja nie zabijam w życiu żadnych zwierząt, i zwierzęta wszystkie traktuję na równi ze mną. Mam się użalać nad
  • Odpowiedz