Wpis z mikrobloga

  • 643
Ale mnie denerwuje jak ktoś u mnie w firmie jedzie windą z piętra 0 na 1. Nie dość, że na windę strasznie długo się czeka bo jest gówniany algorytm, to na 1 piętro są osobne schody przy recepcji, zamiast przejść 15 schodków, wolą czekać 3 minuty na windę. Robią tak głównie większe #rozowepaski, a potem chlip chlip nie mogą schudnąć. No nie możecie kurde schudnąć skoro pokonanie kilku schodków to dla was wyzwanie. Tylko to chcialam powiedzieć, dziękuję za uwagę.
#rozowykorposwiat #korposwiat #pracbaza
  • 56
@Ecul Najgorzej że mnie to tez #!$%@?, a bardzo czesto jade z garazu (-1) na 1 pietro (nie da sie z garazu dojsc na pierwsze schodami, ale z parteru juz sie da) i jak sie ktos dosiada na parterze to mam w glowie mysl ze maja mnie za #!$%@?
@Turiin czy ja gdzieś napisałam nie nie chodzę po schodach? Staram się to robić, jednak pracuję na jednym z ostatnich pięter więc takie wchodzenie i schodzenie ciągłe każdego może zmęczyć. Więc, z wyrazami szacunku, #!$%@? :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ecul: a ile ty tracisz czasu na to, że ktoś podjedzie sobie jedno piętro? Czy ten czas, który tracisz przez tych ludzi, jest jakiś szczególny w twoim życiu? Musisz 5minut wcześniej do pracy jeździć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ecul: pffff, ja jak muszę iść do kadr to z 0 idę na -1 do windy po to żeby wjechać na 1... A nie mogę iść schodami z 0 na 1 bo drzwi są na zamek magnetyczny a ja nie mam uprawnień do otwarcia ich ( ͡° ʖ̯ ͡°)