Wpis z mikrobloga

  • 643
Ale mnie denerwuje jak ktoś u mnie w firmie jedzie windą z piętra 0 na 1. Nie dość, że na windę strasznie długo się czeka bo jest gówniany algorytm, to na 1 piętro są osobne schody przy recepcji, zamiast przejść 15 schodków, wolą czekać 3 minuty na windę. Robią tak głównie większe #rozowepaski, a potem chlip chlip nie mogą schudnąć. No nie możecie kurde schudnąć skoro pokonanie kilku schodków to dla was wyzwanie. Tylko to chcialam powiedzieć, dziękuję za uwagę.
#rozowykorposwiat #korposwiat #pracbaza
  • 56
  • Odpowiedz
@Ecul: Ja na drugie jeżdżę. Fakt faktem budynek prawie pusty i chociaż czekam to sam, bo nikogo nie ma, ale wolę windą. Zwłaszcza po tym jak idę do tej pracy 2km z buta ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 20
@bobikufel jak ktoś jest ssapany po pokonaniu kilku schodków to nieźle xD ogólnie jak winda zatrzymuje się na pierwszym piętrze to jest takie irytujące, bo jadąc np na 10 wiesz że zatrzyma się na każdym i serio, piętro 1 i 2 mógłby sobie odpuścić XD
  • Odpowiedz
@Ecul: nie ma nic bardziej wkurzającego jak to, że w prawie zamknietę drzwi windy ktoś wciska buta, zziajany wchodzi do windy (bo przecież do niej biegł jakby uciekal przed lampartem) po czym wciska jedynkę. NO PO PROSTU #!$%@? NO NIE. BOŻE CZY TY TO WIDZISZ? to zamiast zapieprzać do tej windy to trzeba było spacerkiem wejść na to pierwsze piętro.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ecul: A mnie denerwuje właśnie że nie mogę sobie wyjść schodami w biurze na 1 piętro, bo tam drzwi nie da się otworzyć z zewnątrz. są zabunkrowane i tylko na użytek ewakuacyjny. Dlatego jesteśmy zmuszeni używać windy. Może to ten sam przypadek?
  • Odpowiedz
@Ecul: mnie #!$%@? jak ludzie w marketach podczas jazdy taśmą transportową stoją zamiast iść. przecież to jedzie z 1km/h.. machneli by pare razy nogami i zapieprzali by ~5km/h ale nie. jest transport to stoję
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@u0ne nope, są osobne schody przy recepcji, uwaga, pierwsze piętro nawet widać z 0 bo jest taki balkonik jakby i bezpośrednio tam prowadzą schody, normalnie dla pracowników, większość tamtędy chodzi.
  • Odpowiedz
@Ecul: ale sfrustrowany naród w komentarzach xD Ja nie mam windy w bloku (4 piętro) i codziennie zapieprzam minimum 5 razy po schodach wte i wewte. W firmie wjeżdżam sobie i wjeżdżałabym nawet jakby to miało być półpiętro. Na szczęście teraz pracuję na piątym, więc żaden frustrat sie nie oburzy.
  • Odpowiedz
@Ecul: Ale mnie denerwuje jak ktoś #!$%@? się z nosem w cudze sprawy. Bede chcial to bede jezdzil taxowka do osiedlowego i #!$%@? Ci do tego
  • Odpowiedz