Wpis z mikrobloga

a teraz na odwrót xD


@Mnichuy: Fakt. Dziś piątek i już się przygotowuję na cotygodniowy pogrom protestantów, a jutro, w szabas idziemy bić żydów. A w poniedziałki klasycznie - pogonimy tatarów na Podlasiu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@LJBW603: ale ważne, że byli zapisanie do różnych "książek" ¯\_(ツ)_/¯ Swoją drogą to te podziały miały odzwierciedlenie polityczne i stąd ta nienawiść.
  • Odpowiedz
chodziło o nienawiść do innych


@Mnichuy: Gdzie masz tę nienawiść na ulicach? Niektóre środowiska (z tej czy innej ideologii) chcą aby tak myślano i pojedyncze incydenty próbują wykazać jako zjawisko powszechne bo jest im na rękę. Przypina się ludziom łatki antysemitów, rasistów, homofobów, zboczeńców, wykolejeńców itp. a jakoś wg samych zainteresowanych (Żydów, kolorowych, muzułmanów) Polska to bardzo bezpieczne miejsce do życia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@veldrinn no nie wiem, moi koledzy ledwie 2 tygodnie temu dostali w------l od sąsiadów tylko za to że widzieli jak idą za rękę do domu. Mi że jednostkowy przykład powiesz, ale sami mówili że jakąś ich znajomą też ktoś wcześniej pobił, z tym że za to że jest osoba transseksualną. Niby drobnostki, bo jedynie dwie takie sprawy o których słyszałem od swoich znajomych, ale jednak nie mogę powiedzieć że jest tak
  • Odpowiedz
@veldrinn: To że ciebie nikt nie pobił, nie znaczy, że to się nie przytrafia.

Wystarczy, że nie spełniasz czyichś wymagań dotyczących wymyślonej męskości / idziesz z chłopakiem za ręce będąc chłopakiem / idziesz z dziewczyną za rękę będąc dziewczyną i ktoś cię zbluzga na pierwszej ulicy.

W parku skończy się to pobiciem lub gwałtem.

Uwielbiam jak normiccy, biali heteroseksualni faceci mówią, że wszystko jest super, bo akurat na nich nikt
  • Odpowiedz
W Holandii na przestrzeni wieków było sporo napięć na linii protestanci-katolicy, u nas to była tolerancja, na zachodzie wzajemne wyrzynanie się różnych odłamów chrześcijaństwa.


@Piezoreki: A teraz wszyscy tam mają w------e na religię i jest spokój ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz