Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada pop, który miał 37.90% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy gatunek muzyczny. Natomiast za ładne obrazki możecie podziękować Miraskowi o nicku @Umieraczyk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada pop, który miał 37.90% głosów i zajmuj...

źródło: comment_tJbvO3Z16aRiJsCJB9fH5p8oBzoYqh7q.jpg

Pobierz

AGŁOSUJ NA NAJGORSZY GATUNEK MUZYCZNY:

  • rock 11.0% (318)
  • jazz 34.9% (1008)
  • muzyka klasyczna 12.2% (351)
  • muzyka filmowa 12.1% (348)
  • elektroniczna 29.8% (861)

Oddanych głosów: 2886

  • 55
@mt5114: Zgłaszam się się do odpowiedzi; Tak, osobiście jestem obeznany z każdym gatunkiem muzycznym od początku ankiety i wyniki mnie trochę smucą.
Subiektywnie założyłem, że nawet jeżeli czegoś słucham mniej, to powinienem ocenić to przez pryzmat tego, jak coś jest odbierane w mainstreamie - jeżeli coś jest srane w radiu do porzygu i noga na gazie mi nawet nie drgnie, to znaczy, że dany gatunek podupada, dlatego - pomijając disco -
@mt5114: @Bdzigost: no elo, klasycznej słucham i to dość często, więc wara mi od mojej klasyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rockiem też nie pogardzę, za to zdziwiony jestem tym, że odpadł pop.
Żebyś się odczepił od klasyki, to posłuchaj chociażby tego i powiedz, że nie przechodzą Cię ciary, jakt ego słuchasz.
Pomijam już pomniejsze, acz też genialne utwory innych wykonawców, w tym współczesnych, jak Bergersen.
Sebgat - @mt5114: @Bdzigost: no elo, klasycznej słucham i to dość często, więc wara m...
@Sebgat: Wyjeżdzanie z Bachem do ludzi, którzy muzykę klasyczną mogą kojarzyć co najwyżej z reklam uważam za średni pomysł. Osobiście jeżeli już, to od klawiszowego arcymistrza dałbym Toccate, bo jest... "prostsza" - jakkolwiek to nie brzmi.
A najlepiej ogółem, to chyba uderzać w Vivaldiego i najwspanialszą zimę, która jest tak haniebnie mylona z latem czy inną jesienią, że aż mnie czasami skręca, jak ktoś TO pomyli w moim towarzystwie ( ͡
@oba-manigger: nie rozumiem waszego myślenia. Śmiejecie się że ktoś nie głosuję na klasykę bo pewnie nie słucha jej w ogóle. Dla czego nie mozna uznać muzyki klasycznej za najwyższą formę muzyki nawet jeżeli jej się nie słucha?

Myślę że nie ważne jaka muzykę słuchasz można zgodzić się że muzyka klasyczna jest z perspektywy technicznej najbardziej wymagającą i skomplikowana i najgłębszą formą muzyki. I można to stwierdzić bez śmiania się z kogoś