Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jak walicie włada 2 tygodnie to potem się budzicie w szpitalu albo w karetce?

Ja #!$%@?łem bombki non stop, potem zaczął mnie boleć brzuch i zjechałem pod stół w biurze - zadzwonili po karete, typ mi dał morfine i wrociłem z ciemności do świata normalnego, potem podpięli mnie pod kroplówe i wypuścili. Kuwa 2 dni później znowu walilem.

Czy to przez bombki cała woda z jelit wyszła czy przez włada? Musze zmienić sposób dawkowania z bombek na nochal?

#narkotykizawszespoko #vladimir
  • 19
  • Odpowiedz
@r00kie:

Też tak macie, że jak walicie włada 2 tygodnie to potem się budzicie w szpitalu albo w karetce?


ahhh klasyk, kto tak nie miał, od lat u mnie w domu krąży tradycyjny już żarcik że pod choinkę mikołaj da wujasa w karetce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sertralina dali mi morfine żeby ból brzucha puścił bo już miałem ciemno przed oczami i światełko w tunelu się pojawilo, jak dostałem strzała to od razu ciemność odeszła i zacząłem oddychać
  • Odpowiedz
  • 1
@Zbonszyn pewnie po to żebym przestał się zwijać z bolu, potem na pogotowiu chcieli żebym nasikal do kubeczka tu tego ale się zesralem i powiedzialem ze nie chce mi się sikac heh
  • Odpowiedz