Wpis z mikrobloga

@medykydem wstaw post z jakimś starym piłkarzem i napisz że zawstydza młodzianów z boiska, ten sam poziom #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
Jak na moje to zajebiscie że ludzie ćwiczą i żyją z zdrowiej, więc grubasy i sterydiany dupa cicho
@medykydem: jak bym miał czas żeby siedzieć na siłowni codziennie a do tego pewnie dietetyków którzy pilnują żeby dobrze wyglądał to i tak bym pewnie grał w gierki na kompie bo podnoszenie ciężarów mnie nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po za tym raz w tygodniu gram w piłkę i #!$%@? fest mięsa #keto i nie jestem grubasem oraz wyglądam dobrze więc nara
Sylwester Stallone: [podchodzi do nastolatka na siłowni] ty zapryszczony mały fiutku, nawet gdyby kuzynka, do której się onanizujesz codziennie, chciałaby zrobić to z tobą, nie dałbyś rady ze stresu
Nastolatek: [zawstydzony]
@paul-frenstain: jeżeli nie szykujesz się na zawody, albo do sesji zdjęciowej to naprawdę nie ma sensu. Efekt wizualny/siłowy podczas stosowania jest bajeczny, ale samopoczucie, sajdy - dramatyczne. Po odstawieniu nawet nie mówię, bo po głupim 6 tygodniowym cyklu przez pół roku będziesz miał zjazd chęci do treningu bo będzie ci się wydawało, że bez tego to już nic nie idzie i nie ma sensu tego brać. Nie mówiąc o natychmiastowej utracie