Wpis z mikrobloga

Kiedy zobaczyłem pierwszy trailer Undone i dowiedziałem, się że showrunnerką jest producentka Bo Jack Horseman wiedziałem, że co najmniej będzie to dobry serial animowany. Po obejrzeniu wszystkich 8 odcinków pierwszego sezonu Undone jestem absolutnie zachwycony. Od strony graficznej wygląda niesamowicie, postacie poprzez rotoskopię wyglądają identycznie jak aktorzy, którzy podkładają głosy, a cała historia krąży wokół Almy, która po wypadku samochodowym zaczyna widzieć swojego ojca, który kiedy była mała zginął w wypadku samochodowym. Cały serial bardzo przypomina mi grę Life Is Strange, też mamy wątki nadnaturalne, ale wszystko jest bardzo przyziemne i normalne. Ładunek emocjonalny zawarty w serialu za to bardzo mi przypomina film Her. Od strony aktorskiej jest bardzo dobrze, ale na pierwszy plan zdecydowanie wybija się ojciec Almy Jacob, którego gra Bob Odenkirk i w serialu wygląda jeden do jednego jak on. Jak ktoś lubi niestandardowe animacje dla dorosłych, które nie są w cale wulgarne to z całego serca polecam każdemu.

#seriale #animacja #bojackhorseman #undone #amazonprimevideo
kwmaster - Kiedy zobaczyłem pierwszy trailer Undone i dowiedziałem, się że showrunner...
  • 5