Wpis z mikrobloga

  • 4
Mirki, był ktoś może dzisiaj świadkiem jak auto ok 7:50 zajechało drogę motocyklowi na Wisłostradzie? Na jakich grupach warto napisać, zeby spróbować znaleźć kogoś z kamerka? Typ wymusił a potem odjechał :x
#motocykle #warszawa #wislostrada #polskiedrogi
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m76859: nie raz i nie dwa, ale jadac po mokrym trzeba miec oczy dookola glowy. Szczegolnie w miescie jadac obok innych samochodow. A to ze bylo mokro nie dodales do histori, takze ja zalozylem ze bylo sucho i z 25km/h to prawie w miejscu sie zatrzymujesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pszemekk deszcz nawala od 2 dni, nie mogło być sucho, nawet w momencie wypadku padało. A typ mi wyjechał praktycznie tak, że byłem z metr za nim i z mniejszą prędkością mi wjechal, oczywiście kierunek w momencie jak połowa auta była na moim pasie
  • Odpowiedz
@m76859: Teraz to już masz po ptokach.
Jedyne co możesz to poszukać miejskiego monitoringu w tym miejscu i sprawie nadać oficjalny bieg składając zawiadomienie na policję i licząc że komuś się będzie chciało ten monitoring przejrzeć.

A po pierwsze to sam sobie kup kamerę.
A jak się jakieś jaka dzieją, to jedyne co możesz zrobić to tam na miejscu zajrzeć przez szybę paru kolejnym i zatrzymać takiego z kamerą
  • Odpowiedz
@m76859: Rozumiem Ciebie i Twoje #!$%@? Mirku.
Wczoraj, godzina 19:00, asfalt mokrawy ale już nie pada. Jadę poniżej dopuszczalnej prędkości a tu z prawego pasa pan stwierdza, że sobie zmieni pas. Przyhamowałem, motocykl zaczął tańczyć na asfalcie - nie wiem jak ale wyprowadziłem go z poślizgu i pojechałem dalej. Gość oczywiście ma w dupie, co najwyżej miałby bok do lakierowania z AC a szlif motocyklem może się nawet zakończyć śmiertelnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mpetrumnigrum najgorzej że mnie majtnelo na jedną stronę, odbiłem i wtedy na drugą z większą jeszcze siła, tym sposobem uszkodziłem 2 boki a i trochę w sumie #!$%@?łem, bo zaczynam lekko czuc kolano i łokieć :f
  • Odpowiedz