Wpis z mikrobloga

@justkilling: Przecież banda twojego ulubionego Khabiba to bandyckie luje, Ferguson ostatnio opowiadał że go otoczyli jak był z rodziną i chcieli mu #!$%@? spuścić. Ogółem nie jestem fanem ani Mcgregora ani Kebsa, obaj mają swoje za uszami. Dużo lepiej ogląda się braci Diaz czy wcześniej wspomnianego Tonego.
@ZjadaczPrzegrywu: ale czy ja mówię o jego znajomych czy porównuje jego zachowanie do connora, bo został tu nazwany dzikusem, zwierzęciem i brakującym ogniwem przez fana Connora. Ja tam nie kibicuje ani temu ani temu tylko patrząc na to z boku Khabib zachowuje się normalnie. Wielu zawodników obraca się w półświatku przestępczym, ale ja nie oceniam ich jako całokształt, tylko zwracam uwagę na zachowanie zawodnika i tyle. Z resztą z tego co
@jacobswistack każdy kto chce zarabiać musi robić cyrki. Widać po polskim podwórku że ludzie chce oglądać barwne postacie. Nie bez powodu famemma to mega hit a ich największą gwiazda jest typ który nic nie wygrywa czyli bonus BGC. Typ robi dymy na konferencjach i sprzedaż PPV leci. Nikt nie daje #!$%@? że biją się jacyś randomowi ludzie. Mają bić się persony a Connor taką persona jest. To on sprzedaje PPV. Ludzie go
@Rachela_Zimmermann: xDDDD takie bzdury może pisać tylko fanboj McGrzegorza. Khabib jest przede wszystkim niesamowitym sportowcem i wojownikiem, kiedy w tym samym czasie Conor biega po Dublinie naćpany koksem i bije dziadków w pubach. Jeśli ktoś jest z tej dwójki dzikusem, to na pewno nie sympatyczny Dagestańczyk. Ale ludzie i tak będą pisać głupoty, bo przecież muslim.