Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu zacząłem pracę w nowej #pracbaza jako zwykły robol. Wykształcenie mam średnie, ale (skromny jestem) uważam się za naprawdę bystrego i ambitnego gościa, więc po prostu poszedłem do szefostwa i powiedziałem, że chcę robić coś więcej. Po 6 miesiącach byłem w stanie rozwiązać większość problemów systemowych w magazynie, więc poszedłem o oczko wyżej w stanowisku. Zorganizowałem następną rozmowę z moim managerem i powiedziałem mu, że celuję jeszcze wyżej i z góry powiedziałem mu, że interesuje mnie posada Supervisora. Oczywiście usłyszałem, że długa droga do tego, ale jestem bardzo cierpliwy. Po kolejnych 6 miesiącach znowu awansowałem. Mija 9 miesiący odkąd jestem na jednym stanowisku, w międzyczasie zorganizowano mi szkolenia menedżerskie i różnej maści treningi, po których mogę między innymi szkolić osoby i wydawać certyfikaty na jeżdżenie wózkami wysokiego składu. Dzisiaj po raz kolejny przyszedł mój menago i oznajmił, że będzie wakat na supervisora i mam się zgłosić, bo mnie tam widzi. I tak w ciągu praktycznie 2 lat przeskoczę w zarobkach o prawie 1100 euro miesięcznie. Nie chcę tutaj udawać jakiegoś k---a kołcza, że macie sobie zwizualować i osiągniecie cel, ale jeśli macie oparcie wyżej, to naprawdę można dużo osiągnąć. Napijcie się ze mną z tego powodu :)

#chwalesie #wygryw
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jason_bourne: No to gratki Miras. Widać że przełożony to też konkretny gość. U nas jak pytamy o jakieś szkolenia rozwojowe, to słyszymy że kasy brak. A jak zdarzyła się okazja, firma z którą podpisaliśmy kontrakt zaoferowała za darmo szkolenie z ich systemu.
To kierownik zapomniał wysłać maila z potwierdzeniem, że nasza firma jest tym zainteresowana.
  • Odpowiedz
@g455: dla mnie to duzy sukces w mojej karierze. Nie wiem, moze codziennie Ty takie odnosisz, ale smianie sie z tego swiadczy tylko i wylacznie o Tobie.
@SpalaczBenzyny: nie boj sie, nie jestem zawistny. Od 9 lat siedze tutaj i nikomu nic zlego nie zrobilem.
  • Odpowiedz
@jason_bourne: Identycznie jak u mnie, tyle że u mnie zajeło to rok. Najpierw zwykły pracownik, po pół roku szukali kogoś na magazyn zakładowy, a od 3 miesięcy pełnie funkcje logistyka, magazynowego zamów/wydaj. 24lata i sukces bez szkoły xD. Chyba dzisiaj pójdę zapytać czy dostane biały kask xD
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: @Jaracz_Joint: no niestety bo w Polsce jak pracujesz u Janusza to małe szanse, jak pracujesz w budżetówce to bez znajomości się zesrasz a nie awansujesz. Szanse masz w dużych międzynarodowych firmach ale też nie bardzo. Każdy Ci zagranicą powie jaki to jest koszmar jak dostaniesz Polaka jako manadżera w takim amazonie itp. A w Polsce to ustawienie domyślne :) No i w Polsce otwiera się filie na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimNH777: ja zaś pracuje u Janusza, wielu moich znajomych również narzeka że w Polsce to nie ma szans na awans - prędzej aplikowania do innej firmy od razu na wyższe stanowisko. Kilku znajomych od rodziców pracują w budżetówce i stwierdzają dokładnie to co napisałeś, natomiast mam już kilkunastu znajomych którzy za granicą osiągają sukces. Są też tacy którzy wrócili z podkulonym ogonem lecz doskonale zdaję sobie sprawę że nie byli
  • Odpowiedz