Wpis z mikrobloga

@jarokiet: Ciągle piszesz że chcesz fryzurę wyglądającą naturalnie. To co masz na głowie też nie wygląda naturalnie, wygląda na celowo #!$%@?. Taką sobie np walnij:
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0071/3637/8998/files/colton-haynes-classic-taper.jpg

Koniecznie kup pastę do grzywki, jakąś która ją trwale podniesie ale nie nadmiernie zlepi i przetłuści (troszeczkę może). Tutaj dużo zależy od Twoich włosów. U mnie mało co działa. Z dostępnych na polskim rynku polecam:
Taft texture fiber paste - jak użyjesz tylko troszeczkę to
@jarokiet: powiem Ci szczerze, że gdy chodziłem do technikum to byłem właśnie tego samego zdania, i ciąłem się wtedy na równo z boku i z góry bo zwyczajnie nie zwracałem na to uwagi, ale w pewnym momencie zacząlem się zastanawiać, jak znajomi z klasy robią to, że mają takie fajne fryzury. powiem Ci, że jak raz spróbujesz sobie ułożyć fryzurę na jakąś tam gumę, pastę czy żel, to twoje postrzeganie tego
@Amerykanski-Naukowiec: najpierw masa, potem masa :P Muszę trochę nad brzuchem popracować, bo się spasłem na studiach, ale to osobna kwestia
@Chyzwarr: przez najbliższe nigdy nie będę myślał o zapuszczaniu zarostu - nie ma szans, żeby zgęstniał czy coś, już za stary jestem chyba na to
@jarokiet: chOPie, przecież jak ty byś się ciut ogarnął to może i bys zaruchal. Po pierwsze zapuść trochę wlosy, następnie idź do jakiegoś polecanego barbera w okolicy. Będziesz musiał później fryzury pilnować, chociażby ja układając - ale cóż, taka cena ruchania. Okulary do wymiany. Idź do salonu optycznego i najlepiej weź siostrę albo jakaś koleżankę. Koniecznie pozwól im wybierać - te które będą ci się najmniej podobać, będą tymi które masz
@jarokiet: zmień oprawki, lub zacznij nosić soczewki. Zapuść trochę włosy i idź do fryzjera jakiegoś lepszego z propozycją doboru fryzury do Twojej twarzy. A tak to dobra dupa z ryja tylko trochę bez pomysłu na siebie.
@jarokiet: tak szczerze bowiem ze w okularach wygladasz jak 15 letni niedojeb ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE bez to nawet nawet ziomek mow jak pisza RAZ wydaj na dobrego fryzjera wiecej to potem bedziesz mial juz jak doradzac tym tanszym wiedzac co chcesz uzyskac. Bez okularow twoja morda jest 999x lepsza tutaj wina sa oprawki idz do jakiegos salonku niech jakas mloda loszka dopie doradzi bo to