Wpis z mikrobloga

@TrefliS: no ale możesz iść na studia (nie mówię, na to nigdy nie jest za późno). po technikum, cokolwiek byś się nie uczył, to zawsze praca fizyczna, ale dodając do tego studia możesz zostać projektantem lub siedzieć w biurze własnie - a po liceum, to można najwyżej iść na zmywak. a pomyśl, jaką będziesz miał przewagę nad absolwentami liceum :)
@TrefliS: hmmm no tak... ale zawsze po technikum możesz zaczepić się do jakiejkolwiek pracy i powoli sobie studiować. ale też 2 rok to nie tak późno, szczególnie, że dopiero początek roku szkolnego, próbuj, może się uda. ale podejdź to tego z zimną głową, bez emocji. życie to długa podróż, a to dopiero Twój początek, głowa do góry Miras :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrefliS: Znajomy kończył technikum elektryczne studia na wydz. elektrycznym, i po 1 rocznej podyplomówce na automatyce od 10 lat pracuje jako automatyk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrefliS: No przecież możesz studiować co chcesz, jeżeli to co aktualnie robisz niepodoba Ci się. Znam ludzi co po tech el. poszli na matematkę, albo są kierownikami sklepu z meblami. Po technikum masz przynajmniej jakieś podstawy do tego żeby łatwiej poradzić sobie na 1 roku polibudu.
@Tytanowy wiem że mogę studiować co zechce tylko nie wiem czy może lepiej będzie teraz zmieniać kierunek na informatyka czy lepiej skończyć szkołę na tym co mam i pójść na studia informatyczne już bez kombinowania
@Majloo generalnie chciałbym coś robić z zakresu montażu albo naprawy urządzeń elektrycznych, np jakieś telefony, komputery czy telewizory zarówno mechanicznie jak i software'owo albo chociaż mieć własny sklep elektroniczny z usługą naprawy sprzętów i nie wiem do końca w jakim kierunku się kształcić żeby to osiągnąć, elektryk (bo telewizory itp), elektronik (telefony itp mechanicznie) czy informatyk (software)