Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze ci co piszą żeby tucznik nie wracał, to są ci którzy pierwszy wejdą na strima i będą rzucali donejtami oraz pisali ze cieszą się z jego powrotu. Ja się nie mogę doczekać jego powrotu bo chce już widzieć ten ból d--y jupiterów widzących ze wszyscy się interesują grubym.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cycu107: ja czekam aż grubas zacznie streamy - przynajmniej gimby się ze szkolnej wyprowadzą i pojdą o---------ć na urzędniczą, a życie na szkolnej wróci do normy
  • Odpowiedz
@cycu107: Nikt na niego nie czeka,jak już to raczej na Gohe i Jace bo to są prawdziwi bohaterzy tego serialu a poza tym po chu.... ogłaszać kolejny ich powrót jak sprawa dopiero się odbędzie i to wcale nie oznacza ściągnięcie zakazu.Albo wy jakieś dzieci albo macie już tak płaskie mózgi że tylko ubolewać?Banda kretynów którzy myślą że po tym wszystkim co się działo od paru lat nagle Danielkowi pozwolą odpalić
  • Odpowiedz
@PZt37: no przeciez to bedzie family content. Przy soczku gut gut bez wulgaryzmow gut gut. Dajcie soni pić, sonie byla na spacerze? Jacek prosze posprzataj no jak niento daniel bilet do drawska kupuje. Dawid lekcje odrobiles? Bo zaraz ci sprawdze. Bedzie tak jak w przyoadku rafatusa, jazdna na oparach starej sławy i wyciaganie siana jak tylko sie da od naiwniaków
  • Odpowiedz