Wpis z mikrobloga

Przestroga dla wszystkich.
Pojechałem z ciekawości zobaczyć dzis igle i ew.kupic. Niestety albo stety nie kupilem.
A raczej przekonać się ze w radomiu nie kupuje sie aut.

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-5-7i-326km-overland-skora-navi-tempomat-parktronic-grzane-fotele-ID6Ctf1Y.html

Przez telefon igła. Nie bity nie malowany, niski oryginalny przebieg. Dwa razy to słyszałem.

Podjeżdżam pod komis jeepa nie ma. Dzwonie, gosc zaraz będzie. Przyjeżdża jeep. Mysle se no to juz kupilem. Cholera wie jak na zimnym pali.

Pierwszy rzut oka i widac ze na szybko polerowany, swirle takie ze z kosmosu widac. Ale na to liczyłem w radomiu jeszcze patrząc na zdjęcia.

Przebieg 81tys. Km
Książka jest wg zapewnienia sprzedawcy. Szkoda tylko ze nie powiedział ze ostatni wpis jest z 2012r przy przebiegu 75tys
A najlepsze debilne teksty komisanta:
A bo wie Pan, szwajcarzy to tylko na ryby jeżdżą 100km rocznie. Nie wiedzialem czy śmiać sie czy płakać.
Mowie no trudno, wolna niedziela pooglądam dalej.
Chlodnice nówki sztuki. Brak części grilla od dolu.
Silnik wymyty i az tłusty od plaka. A w zakamarkach syf i pajęczyny.

Dol spoko bez rdzy. Czyściutki jak bym oglądał auto w salonie. Oczywiście wycieków brak. Bo wszystko wymyte.
Prawa strona cos robione bylo, w niektórych miejscach to czujnik wywalało poza skale.
Środek fotele niby ok ale jak na taki przebieg troche zużyte. Ale to wk tam jakość materiałów byla nie najlepsza. Natomiast kierownica wyglądała jak by miala z 300k a nie 80.

Brak wygłuszenia maski i wezyka do spryskiwaczy.

Mowie przejadę sie, a komisant wsiada na miejsce kierowcy. Pytam czy to ja mam testować czy on. Twierdzi ze najpierw on bo klienci mu rozbijaja auta na placu. Wtf
Przejechaliśmy z 500m zawraca i zatrzymuje sie. Przesiadamy sie. Reduktor dziala, klima i grzane fotele tez. Spryskiwacz szyby nie dziala. Gość twierdzi ze pewnie płynu nie ma.
Mowie ze nie ma wezyka. On ze to pierwszy jeep którego sprzedaje i nie wie.
Auto skręca samo z siebie raz w lewo raz w prawo. Jeszcze nic nie powiedziałem a komisant na to ze nowe opony założone i ze zbieżności zawszę trzeba zrobic.
Ogólnie taki cwaniak. Zajechałem po tych całych 500m na plac i wróciłem do domu.
Komisant jakoś nie byl zdziwiony.
#motoryzacja
#samochody
#jeep
#oszukujo
#handlarze
  • 13
Natomiast kierownica wyglądała jak by miala z 300k a nie 80.


@bletoja: na to i fotele nie ma zasady. Moze ktos zrobic 300kkm przebiegu po autostradzie i kierownica bedzie wygladala jak nowa, a mozesz kupic auto po 20k od baby, ktore ma kierownice zgnojoną do gołego plastiku, bo krem, pierscionki, błyskotki itd. To samo z fotelami. Mozesz wsiadac i wysiadac z auta 20 razy dziennie i zrobic przy tym 3km a
@bletoja: to jest jakis import us? czy one tylko tak wychodzily? bo jezeli tak, to watpie zeby jakis "szwajcar" sobie trudzil glowe i sciagal cherokee z 5,7l na pokladzie z ameryki. Druga sprawa to przebieg, ktory na bank nie jest legitny, bo szwajcarzy to raczej ludzie rozsadni i nawet jak ich stac, to nie biora prawie 6 litrowego potwora, zeby tym robic kilkaset kilometrow rocznie, bo podatek i oplaty od tego
@wxx71: To wersja na europe byla, wiec raczej salon szwajcaria. Ale mie wiem bo nie dostałem vinu tego wozu.
Przebieg to wiem. Krecony. Tak jak pisałem chodziło mi o głupotę ktora handlarzyna opowiada ludzia.
@bletoja tak szczerze to zawsze się zastanawiałem dlaczego ludzie chcą kupować te jeepy, ani to nie wygląda, ani osiągów nie ma, cena to jakiś kosmos, awaryjnosc nie mniejsza niż inne (za wyjątkiem paru marek). Jedyne co te auta dają to szpan wobec tych którzy znają ich cenę. Jeździ się tym jak czołgiem. Plus jest taki że na rodzime warunki to w sumie pancerne ma zawieszenie ale i tak nissany xtraile wypadają podobnie
@bletoja ja akurat nie jeżdżę złomem, mam paska B5 1.9 pancerniak, nie do zaorania, ideolo, Niemiec na ryby jeździł 100km rocznie. Do granicy gonił mnie więcej kilo niż przez 10lat wyjeździł ( ͡º ͜ʖ͡º)
A raczej przekonać się ze w radomiu nie kupuje sie aut.

@bletoja: jak tylko to przeczytałem to już wiedziałem nawet jak będą wykonane zdjęcia w ogłoszeniu i miałem rację xD aut z takich ogłoszeń z Radomia się nie bierze w ogóle nawet pod uwagę.