Wpis z mikrobloga

Hejka! Po 40 godzinach rysowania skończyłem portet El & Hoppera. Jak wyszedł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo bym chciał, żeby zobaczyli go Millie i David dlatego dobre duszyczki proszę o pomoc w zrealizowaniu celu. Wszystko co trzeba zrobić to wejść na mojego instagrama @bajan_art i pod tym rysunkiem oznaczyć ich w komentarzu. Netflixa też możecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę wam bardzo wdzięczny! Jeśli się nie uda to trudno ale warto spróbować ʕʔ Dziękuje!

Mój:
Instagram
Facebook
YouTube
DeviantArt

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #netflix #seriale #strangerthings
BajanArt - Hejka! Po 40 godzinach rysowania skończyłem portet El & Hoppera. Jak wysze...

źródło: comment_yiaIU3LvpO7taxdTqSslOvsiBjNGHsNo.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@BajanArt: Na pierwszy rzut oka obrazek wygląda jak zdjęcie. Pierwsze co się wydało to dziwnie wyglądające włosy, a jak się przypatrzy to dłoń tej pani wygląda jak coś od H.P. Lovecrafta.

Ale prócz tego ładne, też chciałbym tak umieć rysować. Zamiast tego jedyne co potrafię to te czarno białe komiksowe gówna >.>
  • Odpowiedz
@BajanArt: Chrystepanie ale tandeta... oprawiaj to i sprzedawaj we Władysławowie.
Ps. Nie zgadzają ci się proporcje dłoni, a przedramieniu brakuje napięcia od kości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajanArt: a tak swoją drogą... Jakoś w wakacje miał być kolejny sezon #strangerthings skończył się? Czy jeszcze nie? Bo kiedyś bym se obejrzał a nie będę murzyńskiej homopropagandy netflixa wspierał co miesiąc
  • Odpowiedz