Wpis z mikrobloga

@Nadzianynadzieja: 645i ma silnik N62, który ma problem z wymianą wody między głowicami (wadliwa rura), plus problemy ze smarowaniem, szczelnością, wyciekami, chłodzeniem, właściwie te silniki mają ze wszystkim problem, to było chyba najgorsze V8 zrobione przez BMW
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu stare v8 to często wysokie koszty utrzymania choć w tym przypadku nowsze v8 z bmw chyba jeszcze gorsze. Do tego elektronika, słaba kondycja auta, niedoinwestowanie itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: 1. Brzydkie
2. Malo praktyczne
3. Drogie ubezpieczenie/tax
4. Jedyny sensowny v8 w tejgeneracji to największ
5. Ale automaty i tak padaja
6.jak i elektronika tak jak i w e60/e61/e65
7. Na #!$%@? xD moze chcesz moje e38 v8 lpg kupić? ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet Twojego saaba chętnie przygarne w px
sorek - @Atreyu: 1. Brzydkie
2. Malo praktyczne
3. Drogie ubezpieczenie/tax
4. Jedyny...

źródło: comment_ZjX6t1oIVFBoGODOIborywqwsnuCq1wS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: Elektronika na światłowodach które uwielbiają się #!$%@?ć. Realnie do ceny którą widzisz na autotraderze dodaj 50% i będziesz miał realny koszt zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli tak naprawdę to one chodzą po 10k...szkoda na to życia.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Elektronika na światłowodach które uwielbiają się #!$%@?ć. Realnie do ceny którą widzisz na autotraderze dodaj 50% i będziesz miał realny koszt zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli tak naprawdę to one chodzą po 10k...szkoda na to życia.


@motoinzyniere: jakie dokladnie swiatlowody się tam jebią?
  • Odpowiedz
7. Na #!$%@? xD moze chcesz moje e38 v8 lpg kupić? ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet Twojego saaba chętnie przygarne w px


@sorek: zostawię saaba, dołożysz 500 fuli i jestem za godzinę ( )
  • Odpowiedz
@sorek: parę lat temu, jeszcze w Polsce chciałem 740i, ale teraz to raczej szukałbym generację do przodu, a tam już prędzej A8D3 ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: generacje do przodu warto opuścić. Sam szukam f11 zamiast e61 - jeździłem tą drugą i po prostu nie. E39 to wciąż lepszy samochodu

Audi? Paskudztwo które nie jeździ (nie, quatro od czasów grupy B nie działa). Odradzam ale to wiesz.

Mimo wszystko polecam e38, mam sporo ziomkow co sie przeniosło z aut z 2011+ romu (bmw, merc, audi właśnie) i chwalą, że ciężko lepsze auto dostać.

Osobiście trudno mi się
  • Odpowiedz
@sorek: z takich dziadków od zawsze chorowałem na W215, ale chyba zbyt boję się ABC i padających ciągle drobnych pierdół żeby przed samym sobą uzasadnić zakup ( )
  • Odpowiedz
@sorek: #!$%@? Pan, to pewnie po szpitalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Atreyu: rzadka wymiana oleju (czyli zgodna z zaleceniem bmw xD) skutkuje w V8 wyciągnięciem łańcucha i #!$%@? się valvetronica i uszczelniaczy zaworowych. Ubezpieczenie jest kretyńsko wysokie, road tax też. To takie e65 ale świeższe w środku i bez drzwi. #!$%@? wygodny
  • Odpowiedz