Wpis z mikrobloga

Dlaczego na świecie istnieją rzadko takie fajne i pogodne dziewczyny, które nie znoszą domówek, lub imprez, A chciałyby bardziej spędzić czas we dwójkę? Tam gdzie jest cisza i spokój. Może introwertyczkę da się wyrwać na taki pomysł?
( ʖ̯)
No cóż... może nie mam szczęścia do ludzi, bo moi rówieśnicy i znajomi wolą wyskoczyć w weekend do klubu, #!$%@?ć się i tak co sobotę do usranej śmierci ¯\_(ツ)_/¯ (Przedział wiekowy 23-25 lat)

Dlaczego wpadłem na ten pomysł z balkonem?
Inspiracje zaczerpnąłem z zdjęcia poniżej.
Będąc jeszcze z moją ex, planowałem zagospodarować balkon w doniczki i inne ładne roślinki, mały stolik, oraz leżaki, krzesełka, kolacja, świece, wszystko co mogło zrobić na niej wrażenie. Zbliżały się wakacje, ciepło w nocy, więc można spać na balkonie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Moskitiera na wszelki wypadek była. Niestety zerwaliśmy i cały plan poszedł się kochać.

Jestem ciekaw co sądzą o tym pomyśle różowe Mirabelki, czy doceniają taki wkład i jakaś skusiłaby się? Jeśli wysunąłem pomysł z tym balkonem dla niebieskich Mirasów, to śmiało możecie korzystać, też mi się zrobi miło na sercu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
MasterZiomaX - Dlaczego na świecie istnieją rzadko takie fajne i pogodne dziewczyny, ...

źródło: comment_Ut7UcUC0IlJfDPXSgSmlRV3gsOJBJOOr.jpg

Pobierz
  • 21