Wpis z mikrobloga

dzisiejszych czasach telefony praktycznie zastąpiły PC i laptopy


@NdFeB: raczej teoretycznie

Ale czy to źle?


@NdFeB: tak

Wy też tak macie?


@NdFeB: nie

tak jak na początku popularności smartfonów i tabletów miałem na nich mnóstwo gier i apek i uzywałem do wielu rzeczy, tak teraz używam tylko do kilku ;)

smartfon z szalonego gadżetu do wszystkiego stał się po prostu codziennym narzędziem do kilku konkretnych zastosowań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NdFeB: ja na początku unikałem używania smartfona "do wszystkiego", nie chciało mi się np przeglądać serwisówek na telefonie. Teraz już z kolei nie chce mi się targać tabletu/lapka zazwyczaj, chyba że wiem że będzie więcej szperania, używam też wypoku pół na pół, na smartfonie i na kompie. Ale takich rzeczy jak montowanie filmu to by mi się nie chciało w ten sposób robić, szczególnie mając mocny tablet na Windowsie :P
@NdFeB: W pracy mam kompa wiec na nim robie jakies robocze gowno, ale cala reszte ogarniam na telefonie czytaj wypok, przelewy, szukanie odpowiedzi na sens zycia. W domu na lapku tylko gram i to tez malo bo mi sie nie chce go brac specjalnie, juz wole pograc na switchu. Mysle czy nastepny komputer w ogole kupie
@NdFeB Note z ryskiem czy tablet też z ryskiem może być nawet spoko w dedykowanej na mobile aplikacji. Ale to mi wygląda jak ekran z komputera na małym dotykowym! Tak się zaczyna epilepsja I nerwica xD

W domu nawet nie wyjmuje laptopa z torby, tylko PC z monitorami. Na mobile też robię co raz więcej rzeczy ale to muszą być dedykowane rozwiązania :O