Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Elpie: dlatego kupiłem sobie czarno-białą laserówkę. Może stać nawet trzy lata, odpalam, drukuję jedną stronę i może stać następne dwa lata ( ͡ ͜ʖ ͡) Polecam ten styl życia.

Najgorsze gówno to tanie, kolorowe atramentówki, jeżeli nie drukuje się regularnie to można się zachlastać, szczególnie, że tusz lubi zasychać. Nowsze modele niby ro rozwiązują, jeżeli są cały czas podłączone do prądu to czyszczą sobie dysze same...
@Elpie: że też jeszcze nie było

ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO
@iErdo: Ja mam drukarkę od HP i nie ma problemu z drukowaniem bez koloru czy czarnego, wszystko spokojnie działa na jednym kartridżu. Szkoda tylko, że tusz jest w cholerę drogi.