Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Yudep: o to że producenci drukarek to zjeby i robią blokady w sofcie na wszelkie druki jak brakuje jednego tuszu

Masz tusz czarny, "niebieski", "czerwony" ale nie masz "żółtego" i drukarka ci nie pozwoli drukować na czarno bialo
  • Odpowiedz
@Floyt: ja w Brotherze zasłaniam kartką papieru to okienko przy wkładzie i mi może naskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo dzięki temu wyciskam z wkładów ostatnie soki, kiedy ta idiotka myśli, że są pełne xD
  • Odpowiedz
Slabe tlumaczenie, tu oryginal


@rancosster: nie, tłumaczenie jest bardzo dobre. To tylko ty się jarasz że rozumiesz angielski na tyle dobrze żeby zrozumieć krótkiego mema w internecie ( )
  • Odpowiedz
@Floyt ZNACIE TE DRUKARKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "STEROWNIKOWO #!$%@?ĘTE", SZALONE. POMARAŃCZOWA DIODA, DARCIE GŁOWICY, ŻRE TUSZ BO WYJE, WYJE BO ZA MAŁO TUSZU, WYMIANA TUSZU DO PORZYGU, CO Z TEGO, ŻE POJEMNIK W POŁOWIE PEŁNY, A NA DOJEBKĘ KARTRIDŻ TYLKO ORYGINALNY Z CZIPEM EKOLOGICZNY, BO INACZEJ NAWET PODAJNIKA Z KARTKAMI NIE RUSZY. SKOK W BOK Z KARTKĄ, KTÓREJ DRUKOWAĆ NIE POWINNA, ALBO KILKA NA RAZ. CO Z TEGO,
  • Odpowiedz
Drukarka jest kobietą. Tu nie trzeba nic rozumieć, tylko kochać i dokładać nowe tusze jak tylko sobie zażyczy. To chyba jedyne rozwiązanie na udany związek. Ew. egzorcysta.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: nie jest to żadna blokada, tylko drukarki, które mają projektowaną lepsza jakość wydruku drukują tzw rich black lub jego słabszą odmianę. W niektórych maszynahc wystarczy zmienić typ wydruku na czarno biały, w innych jest to niemożliwe. Trzeba kupować to, co się potrzebuje.
btw,tego typu druk jest standardem więc tylko zubożone modele będa pozwalać drukować z użyciem tylko czarnego atramentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Johnus: Wolę zubożony model niż #!$%@?ętą drukarkę co leci na tusze.Co ja betatuszomat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz