Wpis z mikrobloga

Wszyscy już piszą o #fifa20 a ja jeszcze kilka słów o #fifa19 a dokładniej o najlepszych zawodnikach, jakimi grałem.

Jak część z Was wie, w 19 grałem zawodnikami z Serie A i było to bardzo przyjemne 10 miesięcy.
Przetestowałęm praktycznie każdego piłkarza z tej ligi, natomaist co logiczne, nie udało się sprawdzić każdego zawodnika w każdej wersji, no bo np CR7 :D

Bramkarze:
1. TOTS Donnarumma 95
2. IF Szczęsny 88
3. SIF Szczęsny, 89

Środkowi obrońcy:
1. OP Maldini 95
2. TOTS Izzo
3. SBC Skriniar

Boczni obrońcy:
1. Flashback Sandro 93
2. CL SBC Florenzi 89
3. TOTS Cancelo 94

Defensywni pomocnicy:
1. Preime Vieria 91
2. Flashback De Rossi 90
3. TOTS Allan 91

Środkowi pomocnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Futties SMS 93
2. EOE Hamsik 91
3. TOTS Nainggolan 93

Ofensywni pomocnicy:
1. Urodzinowy Perisic 90
2. IF Joao Mario 84 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Bonaventura 82 ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napastnicy:
1. TOTS Mertens 95
2. TOTS Zapata 94
3. Cristiano Ronaldo 94

Najlepszy zawodnik jakim grałem? Mertens
Trafiłem jego złotąwersję tydzien po premierze Fify i od początku, do końca gry, któraś z jego wersji była w moim skłądzie. Po złotym przyszedłCarniball, a potem TOTS. Z każdą wersjabył jeszcze lepszy, w pojedynkę wygrywał mi wiele spotkań.
Dziękuje Dries ()

Największy zawód? Socrates 92.
Gość mnie kompletnie do siebie nie przekonał. Spodizewałem sięczegoś więcej, a dostałem ikonę, któą grało mi się gorzej niż Perisicem. ¯\_(ツ)_/¯

Największa neispodzianka? Skriniar 88
Zrobiłem go jak tylko pojawiło się ligowe SBC z Serie A. I miałęm go chooolernie długo. Gość czyścił w polu karnym lepiej niż odkurzacz. Wysoki, silny, po prostu bestia. Potem zaczął trochę odstawać ale mimo to grałem nim tak długo jak mogłem.

Najlepsze ikona jaką grałem? Maldini 95
Wiele osób na wykopie mówiło że to przepłącony leszcz ale jakoś pro gracze go używają. Piłkarz, któy potrafił bronić sam, nie trzeba było nim praktycznie sterować. Od kiedy go tylko zrobiłem to moja gra się bardzo poprawiła, a kilku znajomych przeciwko którmy grałem po meczu tylko pisało "ten #!$%@? Maldini Cię uratował" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno też zawdzięczam mu zajęcie 2 miejsca w wykopowym turnieju na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem ze pewnie "nikogo" ale może paru kumpli miarkó wrzuci swoje najlepsze karty i będzie to jedna z ostatnich dyskusji na temat 19 :)

#fut
SpiderFYM - Wszyscy już piszą o #fifa20 a ja jeszcze kilka słów o #fifa19 a dokładnie...

źródło: comment_Yae81gokc8OkOZXqYAhWjSGQpt966Z5s.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Myślę że moim typem z Serie A będzie Belotti SIF 86. Z polecenia mirków zagościł w moim składzie aż do końca. Skriniarem SBC grałem bardzo długo, aż wpadł Izzo TOTS.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Z defensywnych to Lala (od wersji 81),Reus if 87(pozniej dostal upgrade na chyba 90) Witsel,Aguero if,Goretzka,Messi
A z takich mniej oczywistych to np IF Sabitzer dawał u mnie meeeega dużo jakości z przodu i IF Kaderabek wpuszczany na śp lub defensywnego pomocnika.

Jak widać gralem bundeslige(pozniej byla hybryda z Messim Umititim Albą i Aguero)
W tym roku chcialbym pojsc w inną ligę,rozważam Seria A.Od fify14 nie gralem na stale
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Z racji, że lubię się rozpisywać to też napiszę kilka słów od siebie.

Jak dla mnie to ciężko określić najlepszych piłkarzy na dane pozycje, bo na danym etapie gry mogłem sobie pozwolić na różne karty. Oczywiście najlepszym okresem na grę najlepszymi kartami był ten od środka totsów, gdzie w składzie miałem najlepsze ikony, mogłem sobie pozwolić praktycznie na każdą (R9, Gullit, Vieira, Eusebio, R10, Socrates, Cruyff itp) i na większość zawodników z pola. Ale to od września do maja był główny okres gry i grało się innymi kartami.

Najlepszym piłkarzem w moim składzie przez cały okres fify był niewątpliwie Virgil van Dijk.
Trafiłem jego niewymienną wersję w początkowych okresach gry, a później, też w sumie na początku, bo 21 listopada, w drugim miesiącu gry, trafiłem w pickach jego SIFa i aż do totsów był wiodącą postacią w moim zespole rozgrywając ponad 2k meczów, później zamieniłem go
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Też zaczynałem Serie A, moim ulubionym gościem bardzo bardzo długo i numer jeden w Fifie 19 był Allan UCL, prawie 700 meczów. Mam nadzieję, że w 20 znów odkryje jakaś perełkę dla siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SpiderFYM może nie najlepsza karta ale ciągle mam Cuadrado. Próbowałem go zastąpić, ale nic lepszego na PP/PS w seria a nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:
U mnie królowało Bundes w tym roku, ale grałem każdą topową ligą. Karty które znajdą się w TOPce, pomimo że pod koniec gry stały się już bezużyteczne w momencie gdy nimi grałem były genialne.

Bramkarze:
1. TOTS Kevin Trapp
2.
  • Odpowiedz