Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki ! Obecnie leczę się na fobię społeczną i ogólne zaburzenia lękowe wywołane nadużywaniem alkoholu i różnych środków psychoaktywnych ☺️ . Biorę 20mg paroksetyny i 250 mg pregabeliny dziennie . Oczywiście jestem czysty od wszelkiego rodzaju używek . Ćwiczę na siłowni ale doszedłem do etapu że przydało by się jakieś wspomaganie w postaci sterydów oczywiście . Mam testosteron propionat i metanabol . Jeżeli chodzi o rozpisanie tego nie mam problemu . Ale jak się ma sprawa jeżeli chodzi o interakcje SSRI i sterydow. Największym problemem jak się domyślam jest odblok. Czy idzie jakoś przeprowadzić kuracje tak żeby nie kolidowała z SSRI. Mógł by ktoś pomóc.
#silownia #sterydy #ssri #zdrowie #doping #fobiaspoleczna #pomocy #lekarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajentidzej: Serio mówię nie widzę interakcji pomiędzy testosteronem a psychotropami . Kolega wyżej mówi że pomiędzy metanabolem jest także odpuszczę go sobie . Poza tym testosteron może mieć pozytywny wpływ na fobię społeczną . Ja nigdy tego gówna nie miałem za dużo kokainy, alkoholu i marichuany. Nie chciał byś się znaleźć na moim miejscu
  • Odpowiedz