Wpis z mikrobloga

@Kolorowezworki: ajfonowcy to zamknięta grupa nie dopuszczająca do siebie żadnych informacji na temat nowych telefonów z robocikiem, może dlatego wydaje im się że telefon taki można nadal złamać, złapać wirusa czy przestać działać po nieudanej aktualizacji oprogramowania. No bo o tym że już nie spowalniają i działają przez lata wiadomo od lat.
@CZARNYCZAREK: bo ktoś kiedyś za czasów królestwa polskiego miał telefon z androidem, i on mu się zacinał, i po 4 latach używania kupił ajfona, i od tamtej pory mu się wydaje, że Android to gówno.
Tak widzę te wszystkie wojenki ios-Android. W drugą stronę to tak samo działa. A ja mam #!$%@? czy telefon chodzi o 0.0002137 sekundy szybciej czy da się na nim włamać do Pentagonu, bo ani nie wlamuje
Powiem wam że dostałem w pracy Honor 7 Lite oraz iPhona 7 mniej więcej w tym samym czasie, ok. 2.5 roku temu. Honor większość czasu leżał w półce bo korzystam z niego tylko żeby porównać aplikacje iOS z Androidową, natomiast iPhone korzystam cały czas, w pracy jest podpięty pod laptopa bo służy mi do testowania aplikacji.
Po tym czasie iPhone działa nadal idealnie, nic się nie zacina, bateria trzyma jest jak nowy.