Wpis z mikrobloga

@CZARNYCZAREK: Ten po prawej nie istnieje, fanboje #!$%@?. Jeszcze jak miałem windows phona, to ganbojowcy #!$%@?, że chyba od wersji 4, android już nie zamula. 3 lata temu mialem sony xperia m5, po pol toku zamulał jak #!$%@?. Od 3 miesięcy mam LG g6 i zaczął zamulać gdzieś po dwoch miesiacach. Fanbojowi kłamcy. Nic mi tak dobrze nie działało jak windows phone/mobile
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: najczęściej są to osoby które nigdy nie miały sprzętu innej firmy który kosztował porównywalnie do Apple, miałem ziomkami co miał laptopa za 1.2k potem kupił maca pro za prawie 10 i od tamtej pory debil gada że windows jest #!$%@? bo tnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@palcem_robiony: chyba sobie żarty robisz xD Żona ma tego Honora od dwóch tygodni, wszystko chodzi jak złoto, nic się nie przycina, teraz jedzie już na Androidzie 9.0, bo wychodził z 8ką. Ja sam mam Redmi Note 7 i może raz jakaś apka odmówiła posłuszeństwa...
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: Tak, dlatego nawet MKBHD narzekał na spowolnienie swojego Pixela 2 XL xD
Sam też to przerabiałem - Galaxy S, Galaxy S7, Nexus 6p, Huawei P10, wszystko łapało regularnie zwiechy.

Oczywiście mówimy tu o poważniejszym używaniu telefonu, mapy przeplatane spotify, whatsapp i okazjonalnie aparat. Zawsze, ZAWSZE mulił, każdy z powyższych.

A teraz mam iPhone'a SE, który jest "przestarzały" i ma "tylko 2gb RAM" i robię dokładnie to samo co wyżej
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: Zawsze korzystałem z flagowych modeli Huawei/Samsung i koniec końców, przy intensywnym użytkowaniu po około 2 latach siadały i wydajność spadała znacznie. Za każdym razem. Przy wielu apkach i ciągłym korzystaniu przez dłuższy czas nawet 6gb ramu leży i robi pod siebie. Od jakiegoś czasu korzystam z IP XR i za dwa lata się okaże, czy efekt będzie podobny. Z tego co widziałem u znajomych korzystających z IP X, raczej
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: też zawsze narzekałem na Androida bo zarówno po czasie zmulał Sony, Samsung, LG i HTC z tych telefonów które miałem.
Teraz mam Mi A1 które było ostatnią szansą dla Androida - i działa idealnie. Ta seria telefonów ma czysty Android prosto od Google, wszystko chodzi IDEALNIE nigdy nic się nie wykrzaczyło, nie miałem problemów z żadną aplikacja, nie zwolnił ani trochę a na dodatek aktualizacje dostaję niewiele później niż
  • Odpowiedz
@chigcht: najzabawniejsze w tym memie o używanym macu i kupowaniu "prestiżowego iphone se" jest to, że jednocześnie na tym forum jest hejt na ludzi, którzy uważają że 5-letnia marka premium > nowy fiat tipo w którym deska rozdzielcza trzeszczy tak, że ona robi więcej przebiegu względem szyby niż sam samochód xD
  • Odpowiedz