Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Dante27: no ale jak się nie podoba to bez sensu takie pytania zadawać, bo żaden powód nie będzie dla Ciebie odpowiedni. Ja czekam na te grę, bo intryguje mnie historia i świat przedstawiony, a MGS to moja ulubiona seria
  • Odpowiedz
@Dante27: podrózujesz po swiecie ktory zostal opanowany przez jakies monstra i starasz sie ten swiat oczyscic/uratowac. Pewnie dojdzie jakis watek na wzor z metal gear solid i za te stwory bedzie odpowiedzialna jakas tajna organizacja ktora chce przejac wladze nad swiatem i bedziemy musieli sie z nimi zwierzyc. Po drodze dostaniemy z 300 plot twistow gdzie okaże się iż główny bohater to klon klona big bossa ktory powstal z jego
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: ja nie napisalem ze mi sie nie podoba ()

Wszedzie widze zachwyty, hajp ale jak patrze to ta gra polega na chodzeniu, a jedyna akcje widzialem jak postala szczała i targala drabine, o historii i swiecie nic nie wiem bo to jest wielka tajemnica wiary Kojimy, dlatego pytam o co w tej grze chodzi, jaka jest ta historia i swiat, cos kiedys byla mowa o
  • Odpowiedz
O co chodzi w tej grze?


@Dante27: ile jeszcze trzeba zrobić wpisów, wywiadów i godzinnych filmów żebyście przestali zadawać to głupie pytanie? XD
Bo naprawdę było już tego sporo, ja #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: to, że ludzie jakoś niesamowicie się hajpują to nie moja wina, bo to według mnie jest akurat słabe, ja po prostu czekam i tyle.

Po drugie przecież w tym trailerze było dużo walki i podróżowania na różne sposoby, oglądałeś ten gameplay w ogóle?
  • Odpowiedz
Hejtowanie Kojimy teraz w modzie. #!$%@? w końcu powstaje jakaś gra która nie jest ubi klonem, albo innym generycznym gównem to zaraz się zlatują ludzie co nie kumają xD Najlepiej to każdemu wszystko rozrysować i pokazać palcem co ma mu się podobać to będzie zadowolony
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: niestety ale tak jest od początku, gdyby nie Gamescom to nie byłoby hehe ARGUMENTU O SZCZANIU HEHE MOCZ, SIKU HAHA BEKA MATI.... No autistic screeching XD

Elementy gameplayu inne niż CH(HAHA)ODZENIE były pokazane w maju czy nawet rok temu xD
Kontekst tego (uwaga, wyborny żart) SYMULATORA DHL (już się można skończyć śmiać) napisałem kilka tygodni temu, dziś rano wrzuciłem to samo ale w formie trailera gdzie postacie w grze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@janushek: mi się wydaje, że ludzie, którzy pytają o co w grze chodzi nie oglądają żadnych materiałów albo tylko screeny, bo są przyzwyczajeni, że jak widzą rycerza no to RPG, jak widzą postać z bronią no to szczelanie, a przy Death Stranding są zagubieni xD
  • Odpowiedz