Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: jedną z moich ulubionych gier jest The Wolf Among Us, tam to dopiero są nudy, samo klikanie i czytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podróż też była fajna a chodziło tam właśnie tylko o podróż xD chyba nawet żadnych dialogów nie było.
@janushek: wybacz ze nie sledze kazdej wiadomosci o tej uber gierce, ja #!$%@?...
Jeszcze w czerwcu na E3 o tej grze bylo wiadomo tyle, ze Norman Reedus umie szczac na odleglosc dwoch metrow tak chacha ale smieszne... nie ja to wymyslalem, wiec #!$%@? sie xD

Skoro wlaczylem jeden moment i postac idzie, to przelaczylem na inny na ktorym tez sobie idzie i nic nie robi, i tak kilka razy to chyba
wsadz sobie w #!$%@?


@Dante27: Twoją? Chyba będę musiał odmówić, poszukaj kogoś innego.

Ale zamiast opisac w dwoch zdaniach na szybko co nowego w info o grze, to wolisz tworzyc swoje "smieszne" wysrywy z ogniem i zalem w dupie, bo ktos raczyl zapytac o co chodzi w jednej z wielu gier ()


Nie czuję potrzeby żeby pisać to samo 7132 raz?
No i @kontowykop mniej więcej Ci
@janushek: lal, ale riposta, w sumie innej sie nie spodziewalem, za wysokich szans na cos konkretnego nie bylo.

Nie czuję potrzeby żeby pisać to samo 7132 raz?


No to kłapnij dziobem i siedz cicho, po #!$%@? robisz gownoburze, skoro nie czujesz potrzeby?

No i @kontowykop mniej więcej Ci napisał o co chodzi


I mu za to podziekowalem, bo sie czegos dowiedzialem, w przeciwienstwie do twoich wysrywow.

Tak samo jak nie czuje
@JesusOfSuburbia: łał, dzieki za rade, bede pamietal zeby nie zadawac ogolnego (a najlepiej zadnego) pytania, bo grono egzperdow zaraz musi zrobic gownoburze i napisac setke wysrywow typu:

"jak on moze nie wiedziec! Jest wikipedia, REGULAMINY, a on sie NAS PYTA, wybitnych znawcow tematu, nie godzien naszej wiedzy!" ()

Bede pamietal ze mozna zabierac glos w dyskusji tylko jako wybitny egzperd (σ ͜ʖσ
@Dante27: postaram się wyjaśnić czemu ludzie tak niechętnie Ci odpisują, zrób z tym co chcesz

ta gra to autorski pomysł Kojimy, od zera do gotowca miał wolną rękę. Gość jest dosyć niestandardowy w tym co robi i budzi "kontrowersje". O samej grze mówi że nie wie o co tak naprawdę chodzi, że rozwiązania gejmplejowe mają być rewolucyjne i skłaniać do refleksji (same gejmplejowe, nawet nie fabularne). Trailery od początku to zbiorowy
@JesusOfSuburbia: napisales tak, ze #!$%@? wie czy to mial byc sarkazm, czy pisales serio, czy zebym sie #!$%@? ¯\(ツ)_/¯

@mavon: ale wiesz, ja nie oczekiwalem zaraz wypracowania i analizy tej gry na poziome wrecz molekularnym, tylko o jakies podstawowe informacje, odpisal mi mireczek @kontowykop dowiedzialem sie czegos o grze i grzecznie podziekowalem, niestety dwoch uberwykopegzperdow postanowilo rozpetac gownoburze srajac ogniem, bo ktos raczyl zapytac xD

Wiem kim jest pan
@JesusOfSuburbia: faktycznie, pomylilem sie, bo mial tworzyc ostatniego SH ktorego anulowali i podswiadomie zalozylem ze tworzyl tez poprzednie czesci, nie jestem takim nieomylnym uberegzperdem jak ty ¯\_(ツ)_/¯