Wpis z mikrobloga

O Cyberpunk wszyscy się srali o najmniejsze detale, że kołnierzyk kurtki w szyje wchodzi itp itd. ale że mamy tutaj świętego HK to nie można złego słowa powiedzieć. Ale zabolało mnie okrutnie jak postać wsiadła do tej niby ciężarówki i ten wielki plecak nagle wsiąkł w fotel XD
  • Odpowiedz
I nie hejtuje, bo gra świetnie wygląda, ale mam wrażenie ciągle, że to jest przerost formy nad treścią i ktoś próbuje nam wmówić, że to będzie coś niesamowitego a tak naprawdę dostaniemy nudnego średniaka
  • Odpowiedz
@FloweryTaste: wolałem napisać bo może tylko klikałeś w filmik #pdk

I dla niektórych premiera nic nie zmieni bo, ludzie którzy sobie #!$%@?, że gra będzie gównem będą dalej tak uważać nawet jeśli będą same 9/10 ¯\_(ツ)_/¯
Oczywiście wtedy będzie narracja, że recenzenci to szmaty i dali się kupić xdd
  • Odpowiedz
@janushek: zmien szklana kule bo cie oszukuje, albo jestes #!$%@? wrozka, bo nigdzie nie napisalem ze mam #!$%@? (jakbym mial to bym nie pytal o fabule itp). Napisalem jedynie, ze ty sie spuszczasz nad ta gra jakbys mial 15 lat, udajac super eksperta ktorego wpisy kazdy tu powinien znac, i inni nie maja prawa nie znac wszystkich nowych newsow o tej grze :)

Z twoich wpisow mozna odniesc wrazenie, ze
  • Odpowiedz
@Dante27: od strony mechaniki, gracz dostarcza paczki, przemierza swiat, przekracza rozne tereny, rozpadliny, rzeki, skalne sciany. podroz wymaga uzywania roznych narzedzi jak drabiny, liny, pojazdy i planujac szlak trzeba brac pod uwage ulozenie terenu. jakie narzedzia wybrac, ktora sciezka bedzie krotsza a ktora bezpieczniejsza. po drodze spotyka sie ludzkich wrogow, wchodzi tu do gry element skradania i walki wrecz i przy uzyciu broni palnej. poza tym zaatakowac moga duchy i
  • Odpowiedz
zmien szklana kule bo cie oszukuje, albo jestes #!$%@? wrozka, bo nigdzie nie napisalem ze mam #!$%@? (jakbym mial to bym nie pytal o fabule itp)


@Dante27: naprawdę nie masz #!$%@?? A to przepraszam, tak myślałem bo wiesz... piszesz bzdury i nie masz zupełnie pojęcia o tej grze? XD
Ja też nie mam pojęcia np o Dark Solsach bo mam w nie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

Jeżeli coś mnie interesuje to to śledzę, dla mnie logiczne tak samo jak to, że mogę pisać co chce, o czym chce i kiedy chce i nikomu #!$%@? do tego a jeśli się to nie podoba to zawsze jest #czarnolisto i
  • Odpowiedz
@Vigorowicz: i widzisz, podales wiecej informacji w tych kilku zdaniach niz ten caly temat z morzem gowna :)
Dziekuje, teraz widze ze to moze byc calkiem ciekawa gra, warta kupna.

@janushek:

naprawdę nie masz #!$%@?? A to przepraszam, tak myślałem bo wiesz... piszesz bzdury i nie masz zupełnie pojęcia
  • Odpowiedz
mialem na mysli ze zlapalbys egzemplarz gry Death Stranding,


@Dante27: ta, jeszcze może powiesz że Ziemia jest płaska a księżyc z sera

Przypominam ze ty pierwszy sie #!$%@? do mnie, i caly czas probujesz to nieudolnie robic przez "smieszne" przytyki i
  • Odpowiedz
@janushek: widzisz, napisalem "złapałbys co innego" (w domysle, gre), gdybym mial na mysli to co Ty, to bym musial napisac "zlapalbys ZA CO innego", to przywieziesz mi troche tego sera z ksiezyca? ^^

Tak to odebralem, bo ja faktycznie o grze costam slyszalem, ale totalnie nie wiedzialem nic o fabule i zalozeniach (wiadomo, sam HK robi z tego tajemnice), ogladalem konferencje na Gamescomie, co prawda niezbyt uwaznie ale jednak, teraz
  • Odpowiedz
@Dante27: no polecam obejrzeć zanim się coś oceni bo jednak na te 50 minut było chyba z 10 minut walki a także jeżdżenie pojazdami.

A grzyb z Gamescomu xD nie wiem czy @Vigorowicz o tym wspominał ale ja miałem napisać to wcześniej tylko ten zielony troll się odezwał i mi się odechciało

Grzybek był nie tylko żartem ale i metaforą bo świat w DS jest połączony z innymi graczami - każdy grzyb jaki zostawisz, każdą paczkę którą zgubisz, krater który powstanie z twojego powodu - to wszystko będę mógł spotkać ja w
  • Odpowiedz
@janushek:

no polecam obejrzeć zanim się coś oceni bo jednak na te 50 minut było chyba z 10 minut walki a także jeżdżenie pojazdami.


Tylko ja nie ocenialem tej gry (szczegolnie ze zaczynajac temat wiedzialem o niej tyle, co kot naplakal), robili to inni z tego co czytalem, ja pytalem tylko z jakiego powodu jest ten hype, bo ciekawilo mnie co ludzie o niej sądzą i co w tej grze widzą
  • Odpowiedz