Wpis z mikrobloga

Jakie typy osobowości chcielibyście zobaczyć w tej edycji? Podajcie swój dreamteam. U mnie kształtuje się to następująco:

1. Osoba z zespołem Touretta (wiem, marzenie ściętej głowy).
2. Jakiś border.
3. Parka w stylu Frytki i Kena, której romans byłby źródłem wielu dram, a na zgodę by było jakieś bzykanko.I drama i tak do momentu aż ich wywalą widzowie.
4. Laska w stylu Dżessiki z rolnik szuka żony.
5. Ortodoksyjny katol, elektorat PiS prowadzący tyrady na temat zasadności programu 500+, który gardzi szołbizem i konsumpcjonizmem, ale przyszedł tu by walczyć ze zgnilizna moralną u podstaw.
6. Gej, ale taki bardziej w stylu Władek Beauty który się maluje i czasem nosi damskie ciuszki.
7. Dwóch typów, którzy robią pranki innym uczestnikom, knują i tworzą konflikty.
8. Jakaś bardzo ładna i naturalna laska tak żeby czasem było na kogo popatrzeć.
9. Napompowana laska, która poprzez mnogość operacji wygląda jak trans, a na jej zbotoksowanym licu ciężko zobaczyć emocje.
10. Jakaś krzepką seniorkę Irenkę albo Wandzię, taka dzidzia piernik która trzyma się z młodymi.
11. Jakaś alternatywka ( tylko nie wege)

#bigbrother
  • 8
@nn-borg: o kurczę, czemu nie wpadłam na numer 2), to by było prze-genialne, budziłby innych uczestników słowami "świeżak ponapierdzielamy się". No i panowie byli by zagrożeni pod prysznicami