Wpis z mikrobloga

Aż mnie dzisiaj zemdliło.

Pociąg #kolejemazowieckie do #warszawa, jeszcze przed Dworcem Wschodnim. Konduktor rutynowo sprawdzajac bilety znajduje #rozowypasek z przeterminowaną kartą. Mamy 12 września, a jej karta była do 30 sierpnia. Rózowy kłamczuszek (na oko liceum) tłumaczy się jak może, konduktor niestrudzenie tłumaczy jej, że zapomnieć doładować można 1 dzień góra dwa, ale nie dwa tygodnie. Więc albo u niego 74 albo 185 i po sprawie. Na to laska w jęki i szlochy, a głupie ludzie wokół zaczęli naskakiwać na konduktora, żeby się zajął sprawdzaniem biletów dresikom, że po kasę to pierwszy a jak spóźnienie, to nic nie mówią, itp. Konduktor miał to w dupie, poprosił o dokumenty.

I wtedy wpada on, cały na biało

I jakiś typek powiedział, że zapłaci za nią. I zapłacił. Kartą. LOL!
edit: i jakaś babka go pochwaliła, że zachował się jak mężczyzna

#p0lki

#przegryw #betabankomat #logikaniebieskichpaskow #chad #klaudiusz #bialorycerstwo
  • 109
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: no cóż mi kiedyś też ktoś pomógł w podobny sposób i myślę, że teraz byłabym skłonna zapłacić to 70 zł za jakąś zestresowaną nastolatkę lub nastolatka. Nie każdy jest pozbawiony empatii.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: zestresowana to mogłaby być gdyby faktycznie zapomniała, ale jak po kilku tygodniach sobie dalej śmiga na gapę to raczej się liczy z tym że dostanie mandat, zwłaszcza w KM. I nie, nie brakuje mi empatii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jarek_Bzoma: Ja ostatnio zapłaciłam za zakupy faceta przede mną w sklepie, bo nie działał mu blik a nie miał portfela. Też cię zemdliło? Czasem ludzie sobie pomagają i nie chcą nic w zamian, ale incelki z wykopu raczej tego nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
@svickova: Jestem żonaty. Nie dziwi nikogo pomaganie, jest to szlachetne. Ale złe pomaganie jest złem. Nie daje się na wódkę alkoholikom, nie daje się drobnych cygańskim dzieciom, nie płaci się grzywny nałożonej na złodzieja.
  • Odpowiedz