Wpis z mikrobloga

  • 0
Mireczki jak radzicie sobie z zarządzaniem dużą ilością danych. Np na biegu potrzebuję informacji z jednego zakresu a za moment z innego - przy czym zakresy materiału i procedur są trochę rozległe... Jakieś tagi na dokumentach? W tekście dokumentów? (mogę sobie je formułować po swojemu abym miał do nich szybki dostęp) A może jest jakieś dedykowane oprogramowanie? #praca #pracbaza #pytaniedoeksperta #kadry #pracait #komputery #pc #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@art212: Wielu korzysta z OneNote ale ja od lat czy już wręcz dekady używam Evernote. W OneNote olbrzymie korpo potrafią mieć całe dokumentacje - np. Jeronimo, ta firma od Biedronki i paru innych marek - serwerownie są w PL, 100% obsługi mają z Polski i 100% rozwiązań od Microsoftu który sam ogólnie bardzo lubię ale wyjątkowo OneNote mi się nie podoba ze względu na bardziej 'graficzne' rozwiązanie, w Evernote to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Możesz skanować dokumenty czy robić im zdjęcia, tak samo wizytówki, a później wpisując zapytanie w Evernote on autentycznie też przeszukuje teksty w tych dokumentach i ci pokazuje zaznaczone obszary

Ma jakiś wbudowany OCR?
  • Odpowiedz
Ma jakiś wbudowany OCR?


@art212: Ma i sam byłem w szoku bo kiedyś tak zarchiwizowałem wizytówki a później okazało się czegoś szukając że perfekcyjnie mi je przeszukuje, tak samo dołączone dokumenty. Polecam mega :)

Acha... i bardzo ważne: można jakoś wyszukiwać głosowo?


@art212: Nie korzystałem i w sumie średnio lubię tą formę z wyjątkiem może podróżowania samochodem i prostymi zadaniami wtedy. Zbadam w sumie ale ty też możesz
  • Odpowiedz