Wpis z mikrobloga

Ja lvl 22 posiadam pełno znajomych które już wyszły za mąż. Nie ma weekendu co by któraś nie stawała pod ołtarzem (któraś bo same laski). Tu należy podkreślić że, żadna nie jest po wpadce.
Dla mnie w tym wieku wiązanie się na całe życie to dość wcześnie i pytam się czy to ze mną jest coś nie tak czy z nimi? Czy co?
#pytanie
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oblaczek: Dla wielu lasek jedyną ambicją jest wziąć ślub i pochwalić się koleżankom weselem. Potem przez następne kilkadziesiąt lat będzie wzdychanie do ślubnych zdjęć i "kiedyś to było".

Po prostu liczą na łatwe życie i bycie sponsorowanym w swoim nic nie robieniu.
  • Odpowiedz
@oblaczek: większość moich koleżanek z liceum się pohajtała w wieku 20-22. Teraz mamy po 27 i większość z nich już jest rozwiedziona. C'est la vie. Mi tam się nigdzie nie spieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oblaczek Szczególnie na koniec studiów zaczęły się masowe śluby w moim otoczeniu wśród obu płci.
Niestety widzę jak wieloletnie przyjaźnie z kolegami ze studiów mogą się bardzo szybko kończyć z momentem ich ślubu (wziętego jeszcze w trakcie studiów). Co ciekawe nie ma znaczenia fakt, że nie stanowię żadnego zagrożenia (sama mam partnera od 6 lat - tyle że bez ślubu).

@Hannahalla Kurczę niby tak, ale jednak nie do końca. Fajnie
  • Odpowiedz
Fajnie jest mieć znajomego/znajomych, z którymi można spontanicznie wyjść i pogadać o sukcesach i porażkach, pospędzać wspólnie czas na zainteresowaniach, pograć na instrumentach, odzielić się zrobionymi wypiekami/rękodziełem/... itp.


@fiscisgisdis: no, w---------e w c--j xD
  • Odpowiedz
@oblaczek wyszłam za mąż w wieku 22. Niedługo 4 rocznica ślubu. Wpadki nie było. Studia licencjackie i magisterskie skończyłam dziennie, pracuje na UP mam syna ( najpierw zlobek, teraz przedszkole) a i dowiedzieliśmy się ze siostra w drodze. Da się? Da się. Nie wkladalabym do jednego worka, że jak ktoś w tym wieku ślub to bez wykształcenia i bez pracy być musi :)
  • Odpowiedz
Dla mnie w tym wieku wiązanie się na całe życie to dość wcześnie


@oblaczek: Czyli najpierw będziesz nabijać przebieg a później i tak będziesz chciała ślubu "bo inne mają" - typowa hipokryzja xD
  • Odpowiedz
no nie. Po rostu JESZCZE nie chce tego, nie mam potrzeby. I mam dopiero 22 lata jescze wiele może się u mnie zmienić.


@oblaczek: Ok, mnie po prostu w ogóle śmieszą te bezmyślne śluby pod presją otoczenia.
  • Odpowiedz