Wpis z mikrobloga

Ja lvl 22 posiadam pełno znajomych które już wyszły za mąż. Nie ma weekendu co by któraś nie stawała pod ołtarzem (któraś bo same laski). Tu należy podkreślić że, żadna nie jest po wpadce.
Dla mnie w tym wieku wiązanie się na całe życie to dość wcześnie i pytam się czy to ze mną jest coś nie tak czy z nimi? Czy co?
#pytanie
  • 81
czy to ze mną jest coś nie tak czy z nimi?


@oblaczek: Więc dwoje ludzi nie może mieć różnych zdań na ten sam temat? Któryś z nich musi być #!$%@?ęty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: pochodzisz ze wsi? Bo ja właśnie tak i u mnie to wygląda podobnie. Te co zostały już dawno mezate i dzieciate, te co wyjechały dalej sie edukować jeszcze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ciekawe moi koledzy, nawet jak zostali w domach rodzinnych to nadal kawalerzy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Dutch: Pewnie masz rację, dlatego nie trzeba spotykac sie 1v1 a mozna w towarzystwie partnerow i znajomych nie w zwiazkach. Ale niektorzy po prostu alienują się od reszty swiata ma rzecz tej jednej osoby. Nie neguje tego, w koncu kazdy decyduje o tym jak chce zyc. Tylko uwazam, ze bez sensu odcinac wszystkie inne relacje poza partnerem, ktory zawsze bedzie najwazniejszy i posiadanie znajomych tego nie zmienia
@oblaczek: Zauważyłem, ze to częsta przypadłość ludzi z małych miast/wsi, bez większych ambicji, którym odpowiada praca na magazynie, taśmie, albo żabce. Praca nie jest jakaś rozwijająca, wiec biorą śluby i robią sobie dzieci, żeby mieć co robić. Co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RustyJames stypendium rektora dla najlepszych studentów (tak, da sie), plus kosiniakowe przez pierwszy rok życia dziecka (jeszcze wtedy nie pracowalam) - nie mowie ze było łatwo ale jak się chce to się da - darmozjadem nie byłam. Mąż na etacie, a jak mały podrosl poszedł do zlobka ( projekt unijny wiec trochę taniej) a ja do pracy. Dziwne ze ludzie w takim wieku potrafią być zaradni?
@poniewaz_kot:
@oblaczek:
@jestman:
w sumie to tak że spoko niech się rozwodza po 3, 5 czy 15 lata ale to nie ma reguły tego się nie wie nigdy tyko trzeba dążyc by do tego nie dopuścić ale obustronnie a nie zdziwiać moim zdaniem. z jednej strony tu jest labidzenie inni już a ja nie a z 2giej, ale ja tego nie chce jeszcze. dobrze jest moim zdaniem mieć różową
@oblaczek: Jest z tobą coś nie tak, czemu nie wychodzisz za mąż chcesz się puszczać jeszcze??? Czy chcesz być jeszcze starsz i brzydsza dla wybranka...
@oblaczek no zdecydowanie z tobą jest coś nie tak bo jak mniemam ty i twoje koleżanki jesteście p0lkami. Ty skaczesz po #!$%@? w miarę nikomu nie robiąc krzywdy - one już uwiazaly jakiegoś typa (każda swojego), teraz tylko zmuszać go do cięższej pracy, ten ciągle #!$%@?, ta się czuje niedoceniana i składa pozew o rozwód z jego winy. Dzieci, sędzia i znajomi są po jej stronie, bo maja dużo czasu na obrabianie
@Goronco o #!$%@? XD no jasne ze skacze z bolca na bolca... A tak na serio skoro uważam że małżeństwo w tym wieku to trochę wcześnie to nie znaczy że rucham na prawo i lewo. To że masz uprzedzenia z doświadczenia i jakaś laska w której byłeś potwornie zakochany po prostu sama była p0lka a ciebie to ominęło (domyślam się że skoro oceniasz randomowa różowa w ten sposób to tak musiało być
Lepiej tak, niż jak ma to robić po ślubie, tak jak jej koleżanki


@Goronco: wiesz wydaje mi sie że twoje rozumowanie jest tutaj krzywdzace bo skakanie i nierobienie nikomu krzywdy tym sposobem ... a co jeśli komus przez to wyrządzi się krzywdę, jesli 2ga osoba się zaangażuje itd ? pomysl o tym. bo ja mogę troszkę nie ogarniać ale idąć twoim tokiem myślenia to masz na myśli że ona woli bocowac
@Kudelaty: No dobrze, ale druga osoba może się zaangażować zarówno podczas kiedy kobieta jest po ślubie jak i przed ślubem. Po ślubie rani dodatkowo męża, który też ma chyba prawo do zaangażowania się, ta wyszła z nim za mąż.
No dobrze, ale druga osoba może się zaangażować zarówno podczas kiedy kobieta jest po ślubie jak i przed ślubem. Po ślubie rani dodatkowo męża, który też ma chyba prawo do zaangażowania się, ta wyszła z nim za mąż.


@Goronco: dobra miałam iść spać ale sie nie da no nie da sie ....: ona poprostu uwaza że jest za młoda na hajtanie się co się może zgadzac bo to nie ma reguły