Wpis z mikrobloga

Ja lvl 22 posiadam pełno znajomych które już wyszły za mąż. Nie ma weekendu co by któraś nie stawała pod ołtarzem (któraś bo same laski). Tu należy podkreślić że, żadna nie jest po wpadce.
Dla mnie w tym wieku wiązanie się na całe życie to dość wcześnie i pytam się czy to ze mną jest coś nie tak czy z nimi? Czy co?
#pytanie
  • 81
  • Odpowiedz
@oblaczek ja też lvl 22 I jestem z moim różowym prawie 4 lata. Oboje wychodzimy z założenia że to i tak za wcześnie na takie rzeczy mimo tego że wybraliśmy się na całe życie ^^
  • Odpowiedz
@oblaczek: są ludzie którzy biorą slub i w wieku 18 lat. Są tacy co chcą dziecko w wieku 20 paru, a są i tacy co dopiero po 30-stce. Każdy żyje jak chce, i to patrzenie na innych jest dziwne i bezsensowne
  • Odpowiedz
@oblaczek: no dla mnie to nie jest normalne, w tym wieku mam inne priorytety
no ale wśród znajomych (23lvl here) też mam kilka takich przypadków, niektórzy nawet już po rozwodach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oblaczek: dla mnie zupełnie normalne. Sam wziąłem ślub mając 25 lat i dla mnie to był odpowiedni czas, bo jeśli wiedziałem, że chce z nią być to co mi przeszkadza? Tak samo inni. Chcą ślub to biorą.
  • Odpowiedz
@SpeedFight: Coś w tym jest, lvl26 here i większość moich znajomych dopiero się zaręcza. A te co już są dawno po ślubie to zazwyczaj nie poszły na studia, nie wyjechały albo nawet nie pracują itp
  • Odpowiedz
@oblaczek: Ojaa no to nieźle. Ah ta miłość, śpieszno im do ślubu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak ja studiowałam i pracowałam to nie miałam czasu nawet myśleć o ślubie a co dopiero jeszcze organizować xd
  • Odpowiedz
@oblaczek: moja miała ok 24-25 lat, ale znaliśmy się 7 lat, więc nie było na co czekać. gdybyśmy się znali rok, to o ślubie byśmy nie mysleli, czy to mając 18 lat, czy 38.
  • Odpowiedz