Wpis z mikrobloga

Cześć Miski, mam złoto ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nie będzie to żadna opinia, ani wrzuta z cebulą. Usiądźcie spokojnie, weźcie w dłoń kubek kawy, ewentualnie zimnego browara ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Sytuacja miała miejsce parę dni temu(niektórzy już pewnie wiedzą o co chodzi, pozdrawiam XD) , teraz częstym tematem z moimi znajomymi,są perfumy. Przechodząc do sedna, pisałem ze swoją ex o pachnidlach, zapytała się mnie jakie jej polecam do poszczególnej ceny, podrzucilem fajny pomysł, ale niestety flakon był za brzydki (XD) moja ex była pedantka, więc jak flakon mógł był brzydki?! W takim razie stwierdziłem, że niech znajdzie sobie takie co jej odpowiadają i znajdę jej legit w fajnej cenie.

Znowu piszemy kilka dni później, pochwaliłem się swoim nowym zakupem (konkretnie NdN, także flakon fajen), ona wysyła mi SS, że jej flakon jest ładniejszy, dobra patrzę fakt, flakon ładny, ale ze wysłała mi zdjęcie z aukcji sklepu, patrzę, a tam cena 100zl (za perfumy, które są więcej warte), wchodzę na stronę, a tam typowo, każdy flakon w tej samej cenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Przytoczę rozmowę
-kupiłaś feje
-jak to!?
-no spójrz każdy flakon jest w tej cenie
-ale to są testery
-testery z reguły są tansze o około 10% od produktu (nie wiem ile dokładnie, to był taki strzał)
-kupuje tam i są ok
-najtańszy legit tester tych perfum to cena 205zl

Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi XD

Mamy 2019 rok, a ludzie tak dają się robić w #!$%@?. Dobrze, że to już jest ex XD

#perfumy
  • 8