Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Zwykła nerka, helikon bandicoot. Z tym, że taka konfiguracja wynika z tego, że pas, magazynki, timer i inny sprzęt mogę mieć gdziekolwiek w biurze i zostawiać przy biurku. Ammo i drugą b--ń na trening schowałem do nerki i nosiłem przy sobie.

No a carry weapon to wiadomo, że IWB, kulturalnie załadowane i schowane pod koszulką :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@evan_wykop: kolega nad tobą ładnie wytłumaczył. Jak idziesz potrenować po pracy to musisz mieć b--ń przy sobie. Inna sprawa, że jeżeli prawo zezwala na noszenie przy sobie broni, jeżeli masz na to pozwolenie, to nie widzę powodu by kogoś z powodu tego prawa wywalać z roboty.
  • Odpowiedz
@Mikunda Za taka akcje moj współpracownik dostalby klapsa w dziaslo. Dodatkowo gdy pracujesz przy biurku to nie koncentrujesz sie na broni tylko na pracy. Tym samym dodatkowo wzrasta prawdopodobieństwo ze kto te b--ń moze przejac. A na to jest juz artykul
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@evan_wykop: na jakiej podstawie chcesz kogoś bić za to, że nic nie robi? Może kolego to ty powinieneś odwiedzić psychologa, bo dziwne reakcje wywołuje w tobie, to że ktoś posiada legalnie b--ń sportową.
  • Odpowiedz
Kto miałby moc skierować go na te badania?


@Barca: To ten od wyrzucania musiałby iść na badania. Taki stres pewnie by wywołał PTSD gorsze jak po ostrzale pułku talibów w Iraku XD
  • Odpowiedz
@evan_wykop: Biorę do pracy, czasem mam w sklepie. Nie będę co chwilę jeździł przez pół miasta wkładać i wyciągać b--ń z sejfu, bo jakiś człowiek z urojeniami tak sobie mówi.

Zarząd spółki z którą współpracuję wie co robię, współpracownicy wiedzą. Nikogo d--a nie boli. Nikt nie chce bardzo oglądać. Kumpel z biurka obok chce ze mną jechać na strzelnicę.

Ustawa i rozporządzenie dają mi prawo do noszenia. Mam za sobą trochę kursów i szkoleń z CC, dodatkowo minimum raz w miesiącu oprócz typowo sportowych treningów strzeleckich robię jeden, minimum dwugodzinny trening strzelania w samoobronie. Co jakiś czas mam też kontakt ze strzelanem z
  • Odpowiedz