Wpis z mikrobloga

  • 460
Przeglądam tag #wtc #11wrzesnia #usa i jestem przerażony i zniesmaczony jak ludziom internet i bezproblemowe życie wyprało mózg.
Jestem po 30stce i doskonale pamiętam jak wróciłem do domu w podstawówce że szkoły i moja mama która akurat była w domu płakała przed telewizorem. Doskonale pamiętam dzwoniące telefony od rodziny i ten niepokój pomimo tego że byłem dzieckiem. Doskonale pamiętam historie kolegi który akurat jechał przy ambasadzie USA, a tam stało wojsko z długą bronią i zamknięto cześć aleji Ujazdowskich.

Ludzie w momencie ataku i kiedy nie było wiadomo jeszcze co się dzieje byli przerażeni, bali się wojny tego co będzie dalej.

I jak widze te wszystkie durne memy wrzucane w większości przez zapewne bandę gowniarzy (chodź pewnie moje pokolenie też się znajdzie) to mnie krew zalewa. Siedzicie sobie w piwnicy czy gdzieś tam i myślicie że nic Was nie dotyczy.
Za dobrze Wam w życiu chyba i ciekawe co by było jakby Wam się przyda żył jakiś dramacik chociażby w rodzinie czy u bliskiego przyjaciela.
Też byście im memy rysowali?
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jedmar: nie wiem co chciałeś tym wpisem osiągnąć, chyba przedłużyć sobie penisa tym jaki to dorosły nie jesteś ;)
Żeby nie było, sam byłem w podstawówce jak wieże runęły i memy na ten temat mi nie przeszkadzają. Obalę Twój koronny kontrargument - parę osób już odeszlo w mojej rodzinie, również tej najnajbliższej, więc wiem co to tragedia.
Jak już ktoś wspominał wyżej - Rwanda to była prawdziwa tragedia, ale większość ludzi
  • Odpowiedz
Tez pamietam jak siedziałem przed TV i nie mogłem uwierzyć co się dzieje, ale nikt nie płakał.


@Sugoi: dokładnie. Nikt nie płakał, tylko ludzie byli w ogromnym szoku i faktycznie kilka miesięcy po tym wszystkim jeszcze był całkiem spory strach. Później zamach w Madrycie i znowu ludzie się bali. Wbrew pozorom ludzie urodzeni 200x roku mięli dużo mniej stresów i obaw. Nie pamiętają tego dosyć burzliwego okresu początku lat dwutysięcznych.
  • Odpowiedz
@Sugoi: żart? Trzeba mieć #!$%@? poczucie humoru i zerowy poziom inteligencji ciesząc jape do ceferek 9/11 i 2137. Taka prawda i żadne #!$%@? o smutnym życiu tego nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz