Wpis z mikrobloga

  • 460
Przeglądam tag #wtc #11wrzesnia #usa i jestem przerażony i zniesmaczony jak ludziom internet i bezproblemowe życie wyprało mózg.
Jestem po 30stce i doskonale pamiętam jak wróciłem do domu w podstawówce że szkoły i moja mama która akurat była w domu płakała przed telewizorem. Doskonale pamiętam dzwoniące telefony od rodziny i ten niepokój pomimo tego że byłem dzieckiem. Doskonale pamiętam historie kolegi który akurat jechał przy ambasadzie USA, a tam stało wojsko z długą bronią i zamknięto cześć aleji Ujazdowskich.

Ludzie w momencie ataku i kiedy nie było wiadomo jeszcze co się dzieje byli przerażeni, bali się wojny tego co będzie dalej.

I jak widze te wszystkie durne memy wrzucane w większości przez zapewne bandę gowniarzy (chodź pewnie moje pokolenie też się znajdzie) to mnie krew zalewa. Siedzicie sobie w piwnicy czy gdzieś tam i myślicie że nic Was nie dotyczy.
Za dobrze Wam w życiu chyba i ciekawe co by było jakby Wam się przyda żył jakiś dramacik chociażby w rodzinie czy u bliskiego przyjaciela.
Też byście im memy rysowali?
  • 75
  • Odpowiedz
@jedmar: Często mnie bawią memy i po prostu lubię się pośmiać z różnych sytuacji bo trzeba mieć jednak dystans i nie traktować wszystkiego z powagą ale prawda jest taka, że tego dnia gdy to się wydarzyło byłem gówniarzem OBSRANYM całą sytuacją, bo bałem się, że na mój blok też samolot spadnie, że terroryści nas zaatakują itp itd. Byłem przestraszony całą tą sytuacją. Nawet 10 lat nie miałem, także miałem prawo bać
  • Odpowiedz
@jedmar: W ramach tego że kiedyś ludzie płakali bo inni ludzie umarli i nie wiadomo co będzie zapłaczmy nad losem Eskimosów w roku 1492 bo odkryta została Ameryka, paru Indian zostało zabitych i ogólnie nie wiadomo co zaraz się wydarzy
  • Odpowiedz
@jedmar: czemu ty się dziwisz?
Małolaci którym serwuje się tyle gówna w szkołach i mediach piorąc tym łeb do czysta są wyprani z empatii a ty się pieklisz, że mają wszystkiemu chylić czoło i wyznawać wyższe wartości? W dobie tak łatwego dostępu do informacji potrafią złożyć kilka prostych faktów i wcale nie muszą wierzyć w papkę jaką serwują media.
Skoro usa dwoi się i troi by mieć najlepszy wywiad (tuż po
  • Odpowiedz
@jedmar: Panika była bo to nakręcali a ludzie jak owce to łapali tak samo jak z papieżem. Ciężko było nie płakać jak cię dołowali w TV od rana do nocy. Ale w sumie co nas to obchodziło wtedy? #!$%@? coś tam po drugiej stronie świata no i co? Cały czas się inby #!$%@?ą tylko nie ma o tym głośno
  • Odpowiedz
@jedmar strasznie zalatuje "Grażyna, spójrz, kiedyś to młodzież i ludzie mieli szacunek, tera tylko memy robio", za radą innych polecam wyciągnąć kij z dupy, szczególnie jeśli chodzi o wydarzenia które na Ciebie bezpośrednio nie mają wpływu.
  • Odpowiedz
  • 1
@jedmar memy to często forma odstresowania a nie ataku. Kwestia granic humoru. Pamiętam doskonale ten dziwny przeskok z fajnych wakacji 2001 do czasu terroryzmu lejącego się z tv. Ale też nie zabraniaj ludziom patrzeć czasem w krzywym zwierciadle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jedmar:
Jakbyś był wtedy w podstawówce to dziś raczej nie miałbyś trzydziestki bo wtedy już była gimba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
No to zesrałem się już 10 razy, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)

I nie mam kija w dupie. Kocham stadupy. Lubię memy. Drwie z polityków i mediów.
Ale widzę jednak różnice między memami smiejacymi się z polityków, mediów i ich działań, a memami dotyczącymi samej tragedii. Filmiki z rozwalaiem wież z kartonu, parodie katastrofy w Smoleńsku itd.
Nie muszę się ratować publikowaniem tego typu rzeczy w necie, żeby
  • Odpowiedz